Organizator:

Aktualności

18-07-24 Międzynarodowa arena spotkań - rekordowa liczba zagranicznych gości

Tegoroczna Gardenia ma ambicję stać się areną międzynarodowych spotkań. Prowadzimy intensywny proces pozyskiwania kontaktów zagranicznych, które otworzą dla polskich firm zupełnie nowe perspektywy. Już teraz wiemy - to będzie rekordowa edycja!

Zobacz więcej

18-07-24 Targi Gardenia pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania

Z przyjemnością informujemy, że Prezydent Miasta Poznania, pan Jacek Jaśkowiak, objął patronatem Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2024, które odbędą się w terminie 16-18 października br. w Poznaniu.

Zobacz więcej

17-07-24 Luksusowe produkty EUROPOOL na Gardenii

Europool to największy polski producent basenów ogrodowych, działający na terenie całej Europy. Od 2007 roku zapewnia kompleksową obsługę klienta: od projektu, przez produkcję, transport, montaż i serwis. W ofercie znajdują się baseny poliestrowe, polipropylenowe oraz linia premium - baseny poliestrowe...

Zobacz więcej

17-07-24 Nowe wydanie Lidera Biznesu jest już dostępne! Nr 3/2024

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania czasopisma Lider Biznesu. Ogrodniczy Magazyn Branżowy, a w nim między innymi: wszystko, co Ty i Twoi klienci powinniście wiedzieć o nawozach na jesień, trawach w ogrodzie, prawnych aspektach pielęgnacji drzew oraz sadzeniu cebul z myślą o wiośnie. Dodatkowo ...

Zobacz więcej

12-07-24 Target - witamy ponownie w gronie wystawców Gardenii!

Miło nam poinformować, że marka TARGET ponownie zaprezentuje swoje produkty w czasie Targów Gardenia. Już 16-18 października zapraszamy na stoisko pełne porad i inspiracji dotyczących nawożenia roślin!

Zobacz więcej