Organizator:

GARDENIA na żywo i online

Podziel się

Już w listopadzie widzimy się na GARDENII! Spotkania odbędą się nie tylko na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale także na specjalnie do tego przeznaczonej platformie online. Targi online i offline to jeszcze więcej szans biznesowych!

Bilet 2 w 1

Zarówno Uczestnicy, jak i Wystawcy biorący udział w GARDENII mają możliwość dowolnego decydowania o swojej obecności na Targach. Platforma GRIP, która poszerza ofertę tegorocznej GARDENII, to internetowa przestrzeń do spotkań, umożliwiająca Uczestnikom poznanie kontrahentów z całego świata za pośrednictwem narzędzia online.

Uczestnicy, kupując bilet, otrzymują jednocześnie wejściówkę na teren Targów oraz dostęp do platformy GRIP. Wystawcy mogą natomiast skorzystać ze swojego internetowego profilu i tam aktywnie pozyskiwać nowe kontakty biznesowe.

 

Jak w pełni wykorzystać potencjał platformy GRIP?

Aktywność Wystawcy na platformie umożliwi efektywny udział w Targach online. GRIP umożliwia działanie w 2 obszarach: widoczności na platformie i aktywności w umawianiu i przeprowadzaniu spotkań. Poprzez określenie konkretnej branży dla prezentowanej oferty i planów zakupowych możliwe jest bardzo precyzyjne dobieranie potencjalnych kontaktów biznesowych.

Bogaty i aktualny profil na platformie GRIP umożliwia systemowi podpowiadanie danej firmy jako potencjalnego kontaktu.

 

Zawartość profilu reprezentanta:

  • Zdjęcie – grafika o rozmiarze 1000x1000 px
  • Zwięzły opis naszego zapotrzebowania, oferty lub celu udziału w targach
  • Miejsce dostępności na spotkania – tylko online czy również stacjonarnie w czasie Targów GARDENIA
  • Matchmaking – określenie branż zapotrzebowania umożliwi wyświetlanie firmy w podpowiedziach systemu do matchmakingu. Należy osobno określić typ (usługa, maszyny, technologie) i branżę.
  • Dane kontaktowe – firmy mają dowolność w ustawieniu prywatności danych kontaktowych: dane prywatne; dostępne tylko dla osób, z którymi nawiązaliśmy kontakt; dostępne dla wszystkich lub dostępne czasowo – w wygodny sposób można określić przedziały czasowe, w których reprezentanci firmy są dostępni na spotkania. Uwaga dla użytkowników anglojęzycznych – ustawienia dotyczą strefy czasowej Warszawy.

 

Duża aktywność to więcej pozyskanych kontaktów!

Platforma GRIP umożliwia wyszukiwanie uczestników po profilu i umawianie spotkań (wirtualnych lub  na żywo). Profile można przeglądać według:

  • Branż zadeklarowanych w profilach
  • Filtrów wyszukiwarki
  • Po dowolnej nazwie produktu, usługi lub firmy

Nawiązanie kontaktu możliwe jest poprzez wysłanie zaproszenia – jak w mediach społecznościowych. Po akceptacji zaproszenia uaktywnia się możliwość czatu tekstowego lub rozmowy online. W zależności od zakupionego pakietu możliwe jest wysłanie od 15 do 50 zaproszeń.

GARDENIA offline i online to jeszcze więcej szans biznesowych i wartościowych kontaktów!

Jesteś Wystawcą? Kupiłeś bilet na GARDENIĘ jako Zwiedzający?

ZALOGUJ SIĘ DO PLATFORMY GRIP!

ZALOGUJ DO GRIP

Zobacz, jak łatwo uzupełnić swój profil i korzystać z uczestnictwa w Targach GARDENIA online!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń, napisz!

Zuzanna Hojan
Aleksandra Konopa
Liliana Biegoń