Organizator:

INFORMATOR TARGOWY

Podziel się

Drodzy Zwiedzający, zebraliśmy dla Was garść przydatnych informacji, aby pobyt na GARDENII uczynić jeszcze przyjemniejszym. Życzymy pięknych wrażeń, do zobaczenia!

Najczęściej zadawane pytania - Targi GARDENIA 2021:

1. CO, GDZIE, KIEDY?

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2021 odbędą się w terminie 4-6 listopada 2021 roku. Na pierwsze dwa dni zaplanowane są wydarzenia skierowane dla profesjonalnych zwiedzających zawodowo związanych z branżą ogrodniczą i architekturą krajobrazu. Trzeci dzień przeznaczony jest dla szerokiej publiczności.

Godziny otwarcia targów oraz punktów obsługi zwiedzających:

 

Godziny otwarcia targów

Godziny otwarcia punktów obsługi zwiedzających

czwartek 4 listopada

9.00 – 17.00

8.30 – 16.00

piątek 5 listopada

9.00 – 17.00

8:30 – 16:00

sobota 6 listopada

9.00 – 16.00

8:30 – 15:00

 

 

 

Lokalizacja:

Pawilony:

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

3, 3A, 4

 

 

 

 

Wejścia:

Bramy:

 

Wejście Wschodnie

Brama numer 7 (wjazd od ul. Bukowskiej)

 

 

 

 

2. BILETY

Bilety dostępne są na stronie tobilet.pl. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia i wyjścia z terenu targów. Radzimy dobrze zaplanować pobyt na terenie i zabrać wszelkie potrzebne rzeczy.

Czy osoby zaszczepione i niezaszczepione przechodzą przez te same bramki?

Nie, podczas wydarzenia będą 2 rodzaje bramek:

  1. bramki dla osób zaszczepionych
  2. bramki dla osób niezaszczepionych

Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskie są zachęcane do okazania dokumentu potwierdzającego szczepienie przy wejściu na wydarzenie. Okazanie takiego dokumentu jest dobrowolne.

W przypadku nieokazania dokumentu potwierdzającego zaszczepienie (bez względu na przyczynę), Zwiedzającego obowiązują wszelkie zasady przewidziane przepisami prawa dla osób niezaszczepionych (w tym w szczególności obowiązek zachowania odpowiednich odległości i dopuszczalnych limitów osób uczestniczących w wydarzeniach).

Czy konieczne jest wydrukowanie biletu?

Nie, nie ma takiej konieczności. Wystarczy okazać bilet na urządzeniu mobilnym. Bilet wyświetlony na ekranie urządzenia należy przyłożyć do czytnika.

Potrzebujesz fakturę za zakupiony bilet?

Fakturę należy zamówić podczas procesu zakupu biletów zaznaczając: „Chcę otrzymać fakturę VAT”. Na podany podczas zakupu biletu adres e-mail przesyłana jest wiadomość, która zawiera plik PDF z zamówioną fakturą. Faktura jest wystawiona tylko i wyłącznie po otrzymaniu płatności przez tobilet.pl. W razie potrzeby otrzymania faktury można również przesłać wiadomość na adres info@tobilet.pl, w której zawarte zostaną wszystkie niezbędne informacje.

3. PARKING

Osoby chcące skorzystać z parkingów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zobowiązane są do zakupu karty wjazdu. Karta wjazdu upoważnia do jednorazowego wjazdu na teren targów, a jej cena to 30 zł. Karty wjazdu dostępne na tobilet.pl. Ilość kart jest ograniczona.

4. PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dostępne są usługi gastronomiczne:

  • GARDENcity

Restauracja GARDENcity zlokalizowana jest przy wjeździe od ul. Śniadeckich, możliwe jest przejście do restauracji przez teren targów.

Przyjeżdżasz na targi jako wystawca, a może zwiedzający? Bez względu na to, czy będziesz prowadzić kontraktacje z klientami podczas licznych spotkań, czy będziesz z rodziną rozwijać Wasze wspólne pasje podczas wydarzeń targowych - nie musisz już martwić się gdzie zjesz smacznie, zdrowo i w dobrej cenie!

5. DZIECI – ZASADY WSTĘPU

Podczas pierwszego i drugiego dnia targów GARDENIA 2021 (tj. 4-5.11.2021 roku) dzieci do 13 roku życia mają darmowy wstęp na targi, natomiast trzeciego dnia targów (6.11.2021 roku) darmowy wstęp dotyczy dzieci poniżej 3 roku życia.

W celu uzyskania dokumentu wstępu dla dzieci do tego uprawnionych, należy zgłosić się do punktów obsługi zwiedzających.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż biletów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Bilety są do nabycia na stronie tobilet.pl i uprawniają do wejścia na targi w sobotę 6 listopada – dzień przeznaczony dla szerokiej publiczności. Cena biletu z Kartą Dużej Rodziny to 10 zł/osoba.

 

6. GRUPY – ZASADY WSTĘPU

Z myślą o grupach zorganizowanych planujących udział w targach GARDENIA prowadzimy sprzedaż biletów grupowych. Bilety grupowe są idealnym rozwiązaniem dla szkół, firm i innych instytucji,  które chcą nabyć większą pulę biletów za jednym razem. Minimalna ilość przy zakupie biletów grupowych to 15 sztuk. Cena biletu to 15 zł/osoba.

 

7. STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Utrzymanie wysokich standardów dotyczących bezpieczeństwa w każdym obszarze, w tym opieki medycznej, ochrony przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa osobistego, od zawsze jest jednym z naszych priorytetów.

Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) podejmujemy wszelkiego rodzaju środki ostrożności w trosce o bezpieczeństwo naszych wystawców oraz zwiedzających:

  • w miejscu odbywania się wydarzenia zapewniamy odpowiedni dystans. W związku z tym mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, jaka może przebywać na jednym obszarze;
  • przed wejściem na teren zarówno wystawcy, jak i zwiedzający są zobligowani do wypełnienia ankiety epidemiologicznej. Rekomendujemy wypełnianie elektroniczne dokumentu, który jest dostępny na stronach naszych wydarzeń;
  • wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych gdzie spożywają posiłki;
  • obowiązuje dezynfekcja dłoni przy wejściu i wyjściu z terenu wydarzenia;
  • sprzedaż biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online;

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich funkcjonuje punkt medyczny. Zespół medyczny jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz właściwym szpitalem. Dodatkowo Grupa MTP podjęła większe niż zazwyczaj działania dotyczące utrzymania czystości obiektów. Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych toalety, poręcze i klamki będą wielokrotnie w ciągu dnia dezynfekowane przez serwis sprzątający. Dodatkowo, w toaletach na terenie targów, umieszczono podajniki z płynem dezynfekującym, a także udostępniono instrukcję GIS dotyczącą prawidłowego mycia rąk. W pawilonach rozwieszono także oficjalny komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego w trzech językach. Więcej ->

W razie pytań służymy pomocą!

Gabriela Wesołek
Gabriela Wesołek