Organizator:

Iza Tkaczyk i Přemysl Hytych na Targach GARDENIA!

Podziel się

Mistrzowie florystyki Iza Tkaczyk i Přemysl Hytych wystąpią we wspólnym pokazie florystycznym w czasie Targów GARDENIA w listopadzie.

W piątek, 18 listopada, o godzinie 16:00 na scenie głównej Targów GARDENIA będziemy mieć przyjemność gościć Izę Tkaczyk i Přemysla Hytycha we wspólnym pokazie NIESKOŃCZONOŚĆ.

Mistrzowie florystyki przedstawią swoje niezwykłe propozycje kompozycji na nadchodzący Adwent i Boże Narodzenie.

Iza Tkaczyk

Iza Tkaczyk jest Absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej. Jest uczestniczką i laureatką wielu konkursów krajowych i międzynarodowych. Jest członkiem Stowarzyszenia Florystów Polskich oraz ambasadorem Floral Fundamentals. Obecnie pracuje, szkoli i bierze udział w pokazach oraz projektach na całym świecie.

Přemysl Hytych

Twórczość Premysla jest wyrazem czystości, którą osiąga dzięki doskonale wyważonym kompozycjom, głębokiemu wyczuciu detalu oraz różnorodności kolorów i materiałów. Jego prace cechuje duża oryginalność. Premysl prowokuje tą oryginalnością i to jest jeden z powodów, dla których cieszy się międzynarodowym uznaniem. Jego prace florystyczne były nagradzane w wielu konkursach krajowych i międzynarodowych. Od 2016 roku jest jednym z „Master Florist” w ramach projektu FLOOS i jednym z projektantów, którzy opublikowali swoje prace w książce The Crafter's Secret. Tom 02 (2017)

PROGRAM WYDARZEŃ KUP BILET