Organizator:

Kwiatowe zakupy przed sezonem tylko w Poznaniu!

Podziel się

Prawdziwych pasjonatów i miłośników zieleni zapraszamy do udziału w Kiermaszu Ogrodniczym, który towarzyszyć będzie GARDENII w dniach 14-15 lutego 2020.

 

 

Jeśli interesują Cię nowości, piękne gatunki drzew i krzewów, ciekawe kompozycje z roślinne, oryginalne elementy dekoracyjne, cebule, nasiona traw lub warzyw, narzędzia do pracy w ogrodzie, pobyt na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które w dniach 13-15 lutego 2020 roku odbędą się w Poznaniu, będzie prawdziwą przyjemnością.

 

 

Wzorem ubiegłorocznym Kiermasz dostarczy wiedzy także wiedzy z sektora torfów i podłoży czy akcesoriów do nawadniania. Jeżeli zależy Wam na udanych zakupach, pamiętajcie by przyjechać na Targi od samego rana!
Oferta kiermaszu cieszy się wielką popularnością i znika w błyskawicznym tempie. Wśród wystawców na pewno nie zabraknie dostawców tak kochanych przez Was róż, lilii, tulipanów, ale też niestandardowych odmian, nowości 2020 roku oraz bylin kolekcjonerskich, jak piwonie, jeżówki, żurawki, serduszka, zawilce, floksy oraz ciekawych rozwiązań do uprawy roślin. ❤🌹😁