Lista Wystawców Targów Gardenia 2020
Ekspozycja targowa obejmie 6 pawilonów, wypełnionych nowościami na sezon 2020 z zakresu roślin i akcesoriów niezbędnych do ich uprawy, narzędzi i sprzętu ogrodniczego, zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego, a także elementów wyposażenia ogrodów i architektury krajobrazu.
WYSTAWCA | PAWILON | STOISKO |
4 FLOWER Sp. z o.o. | 8 | 19 |
4IQ GROUP Sp. z o.o. | 5A | 13 |
A&M Kałuzińscy Szkółka Polskie Korzenie | 7A | 32 |
A+M Andrzej Brylak | 6 | 15 |
ABRYS Sp. z o.o. | 5 | 66 |
AC Sp. z o.o. | 8 | 38 |
ACTIVA POLSKA Sp. z o.o. | 5 | 146 |
ADM GREENTRADERS bvba | 8 | 10 |
Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o. | 7A | 40 |
AGM Grupa Mediowa Jakub Mościcki | 5 | 8A |
Agro de Arend B.V. | 8 | 36 |
AGROHUM Jakub Skowroński | 5 | 98 |
AGRO-LAND Spółka z o.o. | 5 | 110 |
AGROSIMEX Sp. z o.o. | 5 | 89 |
AGRO-SUR Sp. z o.o. i wspólnicy Sp.Komandytowa | 8 | 25 |
AKROLITHOS SA | 5A | 19 |
AKWEDUKT Sp.j. | 8 | 34 |
AL- KO | 5 | 2 |
Alfa RK Sp. z o.o. Sp.k. | 8 | 37 |
ALLPLANTS Mateusz Krzewicki | 7A | 2 |
AMMA Adam Milczarek | 8 | 44 |
ANDREWEX Sp. z o.o. | 5A | 26 |
Anhet Industry and Trade (Qingdao) Co.,Ltd. | 5 | 131 |
ANLUX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. | 5A | 11 |
ANMAX s.c. | 5 | 22 |
ARBOEKO s.r.o. | 8 | 2 |
Architektura Ogrodowa WOOD DESIGN Waldemar Wilk | 6 | 79 |
AROMALAB Eliza Puda | 6 | 41 |
ART PV GLOBAL Sp. z o.o. | 6 | 58 |
Aureus Fin Sp. z o.o. | 5 | 123 |
AVT- Korporacja Sp. z o.o. | 5 | 90A |
B Green Polska | 5 | 106A |
BELLO | 5A | 6 |
BENEX Banaszkiewicz Sp. j. | 5 | 80 |
BEVO Spółka z o.o. | 8 | 35 |
BIG Bożena Szewczyk, Zbigniew Szewczyk s.c. | 5 | 21 |
BIOPHARMACOTECH Sp. z o.o. Spółka Komandytowa | 5 | 25 |
BIO-PRODUKTY Sp. z o.o. Torf - Kora - Palety | 5 | 17 |
BIOVITA Spółka jawna M. Danecki, J. Danecka | 5 | 81 |
Biuro Handlowe RUDA Sp. z o.o. Sp.k. | 5 | 14 |
Blanka Greplova | 8 | 10 |
BLOEMISTERIJ LEYBAERT BVBA | 8 | 10 |
BOOMKWEKERIJ BOGAERT bvba | 8 | 21 |
Boomkwekerij E. de Jong | 8 | 16A |
BÓR Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Bartosz Wrona | 7A | 13 |
BRADAS Sp. z o.o. Sp.k. | 5 | 35 |
Broker Maszyny Sp. z o.o. | 5 | 4 |
BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. | 5 | 62 |
BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. | 5 | 56 |
BRUNO NEBELUNG GmbH | 5 | 72 |
Burda Media Polska Sp. z o.o. | 5 | 9A |
CAMP Safety | 5A | 8 |
CAMPER | 5A | 8 |
CATCHSHIFT Sp. z o.o. | 5 | 53 |
CEBULKOWY RAJ Derek Mariusz | 6 | 61 |
CELL-FAST Sp. z o.o. | 5 | 61 |
CEMEX Polska Sp. z o.o. | 5A | 23 |
Centrala Nasienna KALNAS Sp. z o.o. | 5 | 76 |
Centrum Ogrodnicze Tomasz Tarkowski | 6 | 16 |
Centrum Techniki Rolniczej Sp. z o.o. | 5 | 21A |
CERES INTERNATIONAL Sp. z o.o. | 8 | 41 / 42 |
CERNIN s.r.o. | 5A | 9 |
CHANGZHOU DUOMIANTI IMP&EXP Co.,Ltd | 5 | 136 |
Changzhou Grammy International Co.,Ltd | 5 | 137 |
CHOMIK M. Świeży Sp.j. | 5 | 126 |
CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa | 7A | 38 |
COMTEL GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. | 5 | 117 |
CONTAINER CENTRALEN POLSKA Sp. z o.o. | 8 | 45 |
Daewoo Poland SA | 5 | 16 |
DDD TRGOVINA IN SVETOVANJE, Katarzyna Ewa Slapnik s.p. | 5 | 54A |
Deforche Construct NV | 8 | 51 |
DELIS Artur Ferenc | 6 | 40/ 69 |
Direct Home and Garden Sp. z o.o. | 5 | 97 |
DMM | 5A | 8 |
DOBRY DOM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa | 5 | 38 |
DOMOWE SANATORIUM - Zimnoch Sp.j. | 6 | 56 |
DON PLAST Beata i Tadeusz Michorczyk Spółka jawna | 5 | 105 |
DonKwiat Grzegorz Smołecki | 8 | 47 |
Drago Sp. z o.o. Sp.k. | 5 | 11 |
DREWEK Gospodarstwo Szkółkarskie | 7A | 15 |
DROG BRUK A.P. Szczerek Sp.j. | 5A | 6 |
Dry Walker | 5 | 83 |
DUET Sp.j. Konopka, Pełka | 7A | 27 |
DZIKI MIÓD Krzysztof Piwowar | 6 | 55 |
ECO LINE Sp. z o.o. | 5 | 88 |
EcoFamily s.r.o. | 6 | 2/ 60 |
EDUCARIUM Sp. z o.o. | 5 | 144 |
EKOBAT Maciej Chajdys | 5 | 77 |
EKO-BORD SYSTEM Karol Gmachowski | 5A | 12 |
Ekodeal Sp. z o.o. | 5 | 103 |
EKOKOMPLEKS-ALVANAEKO Krzysztof Oleksowicz | 5 | 20A |
EL-DA Dagmara Czyżewska | 6 | 59 |
ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. | 5 | 124 |
ELKNER-SERVICE Rafał Elkner | 5 | 95 |
ELS POLAND Sp. z o.o. | 5A | 4 |
Elżbieta Janasek | 6 | 84 |
Emeralld Polska Sp. z o.o. | 5 | 40 |
Energreen S.r.l. | 5 | 47 |
ERMET Sp.j. Piotr Pięta i Wspólnicy | 5 | 39 |
EUROFLORA Andrzej Otwiaska | 5 | 37 |
F.H. JAKUB ŁACKI | 6 | 49 |
FARMER CO. Łukasz Kłósek | 8 | 46 |
FARMTRAC TRACTORS EUROPE Sp. z o.o. | 5 | 9 |
FHU ARCHONT 2018 Danuta Parvi | 8 | 42A |
FHU SCANDIC-SERVICE s.c. Adam Bomba, Krzysztof Bomba | 5 | 23 |
Firma BAJA Jacek Konderak | 6 | 30/ 31 |
Firma Handlowa Dariusz Kowalczyk | 6 | 63 |
Firma Handlowa MAZUR Andrzej Mazur | 5A | 7 |
Firma IZI Michał Izydorczyk | 6 | 74 |
FIRMA MARTYNA Czajkowski Mariusz | 6 | 86 |
Firma Nasienna GRANUM Z. Manias, S. Menc, J. Szymański Sp.j. | 5 | 101 |
Firma Produkcyjna GOPLAST Bogusław Wątor | 8 | 27 |
Firma Produkcyjno-Handlowa VIRGO Anna Trojnar | 5 | 12A |
FLORIBRAS Sp. z o.o. | 8 | 18 |
FLOSER | 8 | 39 |
FOODLOVERS.PL - Michał Koppa | 5 | 145 |
FORM-PLASTIC Sp. z o.o. | 5 | 51 |
FPH JUMATEX Halina Jurkowska | 8 | 48 |
FPH Magdalena i Robert Skałka s.c. | 5 | 20 |
FPH PROGRESJA T. W. R. Walentynowicz Sp.j. | 5A | 22 |
FPHU GALERIA KONOPI Angelika Połczyńska | 6 | 62 |
FPHU MODENA Bożena Madej | 5 | 54 |
FRITZ KAUSEK GmbH & Co. KG Gartenbau- und Floristenbedarf | 8 | 43 |
Frowein Export BV | 7A | 9 |
FULMINE Aneta Goraj | 6 | 83 |
Fundacja FRACTAL | 8 | 35A |
FX LINE | 5A | 6 |
GALAPRODUKT Sp. z o.o. | 5A | 14/ 15 |
GARDEN PARTS Sp. z o.o. | 5 | 15 |
GARDEN SPOT | 5A | 6 |
GARDEN SPOT INT. Sp. z o.o. | 5 | 113 |
GARDEN STONES | 5A | 2 |
GARDENPHILIA.COM Sp. z o.o. | 5A | 30 |
GARDENPLAST Sp. z o.o. Sp.k. | 5A | 27 |
GARTEN PRIMUS GmbH | 5 | 7 |
GCL Sp. z o.o. | 5A | 8 |
GEFA PRODUKTE FABRITZ GMBH | 5A | 8 |
GEO POLSKA Sp. z o.o. | 8 | 49 |
GLOBAL DESIGN Zbigniew Przybylski | 6 | 1 |
Gospodarstwo Ogrodnicze BYLINOWY RAJ Chwist Paweł | 6 | 33 |
Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Słowiński | 7A | 20 |
Gospodarstwo Ogrodnicze Przemysław Pers | 7A | 34 |
Gospodarstwo Ogrodnicze W.U. Berezińscy | 7A | 18 |
Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie GARDEX | 7A | 35 |
Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie inż. Paweł Ryś | 6 | 26 |
Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Mirosław Walczak | 6 | 17 |
Gospodarstwo Pasieczne Tadeusz Maciałek | 6 | 87 |
Gospodarstwo Rolne Adam Kubiak | 7A | 28 |
Gospodarstwo Rolne Lipień Piotr Agnieszka | 6 | 13/ 46 /57 |
Gospodarstwo Rolne Wysoccy | 6 | 18 |
Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Jerzy Smolin | 7A | 12 |
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Karol Zawodny | 8 | 13 |
Gospodarstwo Szkółkarskie Anna Ciepłucha-Kowalska | 7A | 29 |
GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE KRZEWÓW OZDOBNYCH I MŁODZIEŻY - Paweł Marcinków | 7A | 36 |
GRAF POLSKA Sp. z o.o. | 5 | 92 |
GRAPANO Sp. z o.o. Sp. k | 5 | 58 |
GreenBest Ltd | 5 | 90 |
Greenfire Sp. z o.o. | 5 | 67 |
GREENFOND Polska Sp. z o.o. | 5A | 6 |
Grupa OLX Sp. z o.o. | 5 | 147 |
Grzegorz Jaskulski | 6 | 12 |
HAINING UNEED INDUSTRIAL MATERIAL Co.,Ltd | 5 | 135 |
HANIMAT Sp. z o.o. | 5A | 25 |
HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. | 5 | 69 |
HEALTHY LIFE Przemysław Martyniuk | 5 | 140 |
HECO Stekcultures B.V. | 8 | 1 |
HERMES ZPU Janusz Dusza | 5 | 138A |
HKL BAUMASCHINEN Polska Sp. z o.o. | 5 | 3 |
HOME DECORATION & DESIGN Marta Bednarska | 5 | 121 |
Hoogenraad Handelskwekerijen bv | 7A | 42 |
HORTNAS Sp. z o.o. | 5 | 71 |
HORTPRESS Sp. z o.o. | 5A | 10 |
HURTOWNIA OGRODNICZA Bogdan Królik | 6 | 9/ 32 |
HURTOWNIA OGRODNICZA Bogdan Królik | 7A | 45 |
HUZHOU QINGYANG ARTIFICIAL TURF Co.,Ltd | 5 | 132 |
ICL Polska Sp. z o.o. | 8A | |
ICL Polska Sp. z o.o. | 5 | 78 |
IMAGO Oleg Jakowyszczuk Sp.k. | 8 | 49 |
IMAPAK Piotr Pietrasik | 5 | 60 |
INFOTECH Jarosław Kin | 5 | 115 |
IRRIGA Lech Bohdanowicz Sp. j | 8 | 36A |
ISEKI-MASCHINEN GmbH | 5 | 43 |
Iwona Pellets Sp. z o.o. | 5 | 143 |
JAAR s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jacek Wojciechowski, Arkadiusz Wojciechowski | 6 | 66 |
JELIMEX Ewa Marciniak-Małecka | 8 | 24 |
JFC POLSKA Sp. z o.o. | 5 | 109 |
JRK Roman Korzeniewski | 8 | 9 |
JUMI Sp. z o.o. Sp. k. | 5A | 1 |
KIK ZIEMSKIE PRODUKTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa | 5 | 120 |
KORBANEK | 5 | 4A |
KORRO PLUS Joanna Kopeć | 8 | 32 |
KOR-TRANS Jan Jacyno | 5 | 111 |
KOSMETYKI Z DOLINY RÓŻ Małgorzata Wrotna | 6 | 50 |
Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o. | 5 | 104 |
KUBOTA (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce | 5 | 10 |
KWAZAR CORPORATION Sp. z o.o. | 5 | 46B |
Kwekerij Boonen- van der Heijden BV | 8 | 3 |
Kwekerij Meuter | 8 | 5 |
Kwiaciarnia 95 | 5A | 6 |
LASLAND Sp. z o. o. | 5 | 46B |
Leenders Plants BV | 8 | 4 |
LILY GARDEN Marcin Skołucki | 6 | 36 |
LILY GARDEN Marcin Skołucki | 6 | 24 |
LINSHU DUODUO PLASTIC PRODUCT Co.,Ltd | 5 | 138 |
Lodders Boomkwekerijen bv | 7A | 42 |
LUKSUS Paweł Magiera | 6 | 39 |
ŁĄKI KWIETNE Karol Podyma | 5 | 57 |
M&W CONSTRUCTION Monika Smoleń | 5 | 116A |
M.G. DE BOER C.V. | 8 | 6 |
MAG-MON Justyna Figurska | 6 | 38 |
MAKITA Sp. z o.o. | 5 | 36 |
Marek Łucjanek | 6 | 45 |
Markety PIK Sp. z o.o. | 5 | 147A |
Mateusz Młynarczyk FHU WILD LILLY | 6 | 37/ 80 |
MAXI-PLON Sp. z o.o. | 5 | 84 |
MEGRAN Zdzisław Krym | 5 | 19 |
MERAL Sp. z o.o. | 5 | 34 |
METAL-PLAST WAŁBRZYCH Bocheński Piotr | 5 | 139 |
METAL-PLAST WAŁBRZYCH Bocheński Piotr | 5A | 8A |
METAL-PLAST WAŁBRZYCH Bocheński Piotr | 8 | 1A |
MILEX Józef Milewski | 8 | 26 |
MILEX Sp. z o.o. Sp. k. | 5A | 6 |
MISJA DRZEWA | 5A | 8 |
M-KRZEWY Sebastian Młynarczyk | 8 | 17 |
MKW PRACOWNIA PRZYRODNICZO ROLNA | 5A | 6 |
Moncef Bouhajeb MIKROZET | 6 | 42 |
MTJ- GROUP Marina Górniaczyk Tomasz Drożdż Spółka Jawna | 5A | 3 |
NECU Sp. z o.o. | 5 | 118 |
Norimpex Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa | 5A | 29 |
Nursery Anton Buitenhuis VOF | 8 | 6 |
ODWIERTY.EU SA | 8 | 24A |
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów | 5A | 6 |
Ogrodnictwo BEN GARDEN Leopold Lastowski | 6 | 10 |
Ogrodnictwo Kwiatowe - Marciniak Wiesław | 6 | 3 |
Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o. | 5 | 96 |
OGRODYPRASZKA Jasiński Sławomir | 6 | 8 |
OMEGA Edward Jesionek | 6 | 73 |
OPEN PLAST Szewczyk i Wspólnicy Sp.j. | 5A | 10A |
Opolska Szkoła Arborystyki | 5A | 8 |
OREN Pest Control - Shield | 5 | 91 |
OTTE-METALLBAU GmbH & Co. KG | 8 | 28 |
OWCZAREK Sp. z o.o. | 5 | 94 |
P GUM-SILL Paweł Kukułka | 6 | 75 |
P.W. BULECO Kolio Hristov Tzanev | 6 | 20 |
PASIEKA A.H. Kwiatkowscy | 6 | 4 |
PasiekaTrzy Sady Jarosław Kołb | 6 | 52 |
PATROL GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA | 5A | 21 |
Paweł Ignaciuk | 6 | 64 |
PEONYMAX Gospodarstwo Rolne Adam Czupiński | 6 | 44 |
PERFETTO M. Wierzbicki, A. Malec Sp.j. | 5 | 42 |
PHH SZCZEPAN Jan Jońca | 5 | 114 |
PHU HA-DWA-O Paweł Filipiak | 8 | 16 |
Plant Market B.V. | 8 | 18 |
PLANTICO - Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki Sp. z o.o. | 5 | 104 |
PLANTLINE | 8 | 8 |
PLANTPRESS Sp. z o.o. | 7A | 30 |
PLASTKON POLSKA Przemysław Okupniak | 5 | 99 |
POLIX Sp. z o.o. | 5 | 18 |
POLNIX Sp.j. Marek & Piotr & Paweł Kurkierewicz | 5 | 122 |
POLPROTEX s.c. Andrzej Piecyk, Łukasz Górzyński | 5 | 112 |
Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Poznań | 8 | 23A |
POLSKIE PLECIONKARSTWO Ewa Świątkowska-Papińska | 6 | 67 |
POLSKIE PLECIONKARSTWO Ewa Świątkowska-Papińska | 6 | 68 |
Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych | 7A | 46 |
POLSKIE SZKOŁY ARBORYSTYKI | 5A | 8 |
PPHU DEKOR-PAP s.c. Sylwia Bies, Piotr Zaręba | 5 | 107 |
PPHU KOLMAX Marek Kolcz | 5 | 100 |
PPHU SMAK NATURY Kamila Skowrońska | 6 | 82 |
PPUH ROLPOLEX Halina Nowacka | 7A | 22 |
PPUH SKOLACH G.Michalski, W.Michalski, R.Lachowicz | 5 | 109A |
Pracownia Ceramiczne Ogrody Dorota Białek | 6 | 29 |
ProBiotics Polska Sp. z o.o. | 5 | 68 |
PROGRASS POLSKA Sp. z o.o. | 5 | 27 |
PROGRASS POLSKA Sp. z o.o. | 8 | 33A |
ProjectPoland.Com Business&Real Estate Management Biznes i Zarządzanie s.c. | 5 | 86 |
PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. | 5 | 119 |
PRO-WELLNESS Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak Sp.j. | 6 | 65 |
Przedsiębiorstwo Handlowe AGROMA S.A. w Poznaniu | 5 | 30 |
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ADVISER mgr inż. Anna Łukowicz | 8 | 40 |
Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF Leszek, Tomasz i Rafał Węgrzynowscy Sp.j. | 5 | 73 |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGAPLAST Sp. z o.o. | 5 | 24 |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGRONAS Sp. z o.o. | 5 | 55 |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe CENTNAS Sp. z o.o. | 5 | 102 |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KARINEX Export - Import Krzysztof Bańkowski | 8 | 50 |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HOBBY Piotr Matuszewski | 5 | 106 |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jakub Chwieduk | 5 | 115A |
PUH ROL-PROJEKT Krzysztof Pajączkowski | 5 | 26 |
R. DZILIŃSKI Rafał Dziliński | 6 | 85 |
RAF GOOSSENS BVBA | 8 | 10 |
RAMP Sp. z o.o. | 5 | 46B |
RĘKODZIEŁO Stanisław Mazur | 6 | 48 |
ROCK EMPIRE | 5A | 8 |
ROSAĆWIK Katarzyna Boras-Ćwik | 6 | 35 |
ROSAĆWIK Katarzyna Boras-Ćwik | 7A | 21 |
ROSARIUM Szkółka Róż, Janina i Adam Chodun | 6 | 21 |
ROSARIUM Szkółka Róż, Janina i Adam Chodun | 7A | 14 |
S.F.C. JARDIBRIC | 5 | 49 |
SCALA PLASTICS POLAND Sp. z o.o. | 5A | 16 |
SedumExtra vof | 8 | 14 |
SERAFIN PUH Andrzej Serafin | 5 | 29 |
SEWCIO Seweryn Kozłowski | 5 | 68A |
SEWCIO Seweryn Kozłowski | 5 | 126A |
SEWI Group s.c. Piotr Sęk, Jakub Wiertelak | 5A | 20 |
SHIXIA HOLDING Co., Ltd | 5 | 127 |
SHYMI SCHMUCK | 6 | 7 |
SIK POLSKI Monika Ceglarek | 5A | 31 |
SILKY | 5A | 8 |
SisCom S.C. | 5 | 116 |
SKYLUX NV | 5A | 6 |
SŁARO | 6 | 53 |
SŁOWIAŃSKIE SMAKI Alicja Doan | 6 | 77 |
SMARTLINE | 5A | 6 |
Specjalistyczny Zakład Ogrodniczy Włodzisław Barcikowski | 7A | 24 |
SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o. | 5 | 104 |
SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o. | 6 | 25 |
STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. | 5 | 52 |
Stefan Schwarz | 6 | 76 |
STEKBEDRIJF GERARD van der Loo bv | 7A | 42 |
STELLA GREEN | 5A | 5 |
Stowarzyszenie FEDERACJA ARBORYSTÓW POLSKICH | 5A | 8 |
Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S. | 5 | 150 |
STUDIO ZIELENI A&Ł SUŁEK-Łukasz Sułek | 6 | 43 |
STYROBUD-GÓRNO Piotr Radomski | 5 | 149 |
STYROBUD-GÓRNO Piotr Radomski | 5A | 6 |
SUNNY LAMPS & MINERALS Rafał Kubiak | 6 | 71 |
SUN-VITA Aleksandra Bernard | 5 | 139A |
SUPERBORÓWKA.PL | 8 | 11A |
Sylva BVBA | 8 | 10 |
SZKOŁA DOBREGO SMAKU Sp. z o.o. | 5 | 130A |
SZKÓŁKA BĄBLIN Andrzej Kujawa | 7A | 6 |
SZKÓŁKA BYCZKOWSCY Krzysztof Byczkowski | 7A | 3 |
Szkółka Drzew i Krzewów FRYSZKOWSCY Sp.j. | 7A | 7 |
Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych CONICA Bernadeta Konik | 8 | 7 |
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Bartłomiej Ważyński | 7A | 4 |
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Sylwia i Jan Kubiak | 7A | 41 |
Szkółka Drzew Owocowych i Ozdobnych Krzysztof Karwacki | 6 | 19 |
Szkółka Drzew Owocowych, Krzewów i Roślin Ozdobnych Marek i Ewa Nowak | 6 | 11 |
Szkółka Kaława Sp. z o.o. | 7A | 11 |
Szkółka Krzewów Ozdobnych Andrzej Blabuś | 7A | 33 |
Szkółka Krzewów Ozdobnych Andrzej Stasiak | 6 | 54 |
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jolanta i Jan Nowaczyk | 7A | 23 |
Szkółka Krzewów Ozdobnych Monika i Paweł Banasiak | 7A | 25 |
Szkółka Roślin Ozdobnych A.R. Koblańscy | 8 | 23 |
Szkółka Roślin Ozdobnych DĄBRÓWKA | 7A | 17 |
Szkółka Roślin Ozdobnych Mirosław Tomaszek | 7A | 19 |
Szkółka Roślin Ozdobnych MÓJ OGRÓD mgr inż.ogr. Elżbieta Nowicka | 7A | 26 |
Szkółka Roślin Ozdobnych Mykita - Szymański | 7A | 16 |
Szkółka Roślin Ozdobnych WYSOKA Piotr Jaskulski | 7A | 8 |
Szkółka Róż M. L. Kierzek | 7A | 1 |
Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne Jacek Niedźwiedź | 7A | 10 |
Szkółki Van den Berk | 5A | 6 |
Szkółki Van den Berk | 8 | 15 |
TANAKE Concept Sp. z o.o. | 8 | 29 |
TEUFELBERGER GmbH | 5A | 8 |
THE TICKMANNS Marcin Kleszczewski | 5 | 8 |
TIN TOURS Sp. z o.o. | 5 | 93 |
TPP Thermoplastics Polska Sp. z o.o. | 5 | 28 |
TRATWY-NOGAT Edyta Szustak | 6 | 78 |
TRUST-TEX s.c. A. Jaroma, T. Kokosiński | 5 | 141 |
TUCHMET Spółdzielnia Branży Metalowej | 5 | 33 |
Twenthe Plant B.V. | 7A | 43 |
UAB DURPETA | 5 | 84 |
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu | 5A | 18 |
Usługi Stolarskie Jaworski Wojciech | 6 | 70 |
Usługi Stolarsko-Tokarskie Jacek Kaczmarek | 6 | 51 |
UTECH I Maszyny i Urządzenia Techniczne Sp. z o.o. Sp.k. | 5 | 6 |
VAN HULLE B. & C. | 8 | 12 |
VANELLUS Cezary Czajka | 5 | 148 |
VECTOR WORKS | 5A | 17 |
VILMORIN GARDEN Sp. z o.o. | 5 | 64 |
VIRIDIA AB Sp. z o.o. | 5A | 24 |
VROMANS KWEKERIJEN B.V. | 8 | 22 |
W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. | 5 | 70 |
W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. | 6 | 27 |
WACKER NEUSON Sp. z o.o. | 5 | 13 |
Warter Fuels S.A. | 5 | 48 |
Weifang Huacheng Transnature Plastic Co., Ltd | 5 | 130 |
WEIFANG QIANWEI IMPORT AND EXPORT Co., Ltd | 5 | 134 |
WESTLAND Sp. z o.o. | 5 | 63 |
Wiedenmann GmbH | 5 | 32 |
Wielkopolska Szkoła Arborystyki | 5A | 8 |
WINO EKO KAROLINA SMARZAK Karolina Tomczak | 6 | 72 |
WOKAS SA | 5 | 82 |
WUYI CHENGHONG STAINLESS STEEL PRODUCTS Co.,Ltd | 5 | 133 |
Wydawnictwo TARGET PRESS Sp. z o.o. Sp.k. | 5 | 89A |
YAMAKKO ELECTRICAL MACHINERY (SUZHOU) Co., Ltd | 5 | 129 |
YANGJIANG HOMEEASE HOUSEHOLD PRODUCTS Co.,Ltd | 5 | 128 |
Young Plants Holland | 7A | 42 |
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy BEST-PEST Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski Spółka jawna | 5 | 65 |
Zakład Szkółkarski ŻYWOTNIK Edward Tuczyński | 7A | 37 |
Zakład Usługowo-Handlowy DW-TECH Denis Wocka | 8 | 30 |
Zakłady Chemiczne SIARKOPOL TARNOBRZEG Sp. z o.o. | 5 | 59 |
ZAROŚLA Bartosz Ławniczak | 8 | 20 |
ZIDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 5 | 79 |
ZIELONE EKRANY | 5A | 28 |
ZIELONY KRAJOBRAZ Sebastian Fotyniuk | 8 | 31 |
ZIELONY OGRÓD Maria Poliwodzińska | 6 | 28 |
ZOOLEK Andrzej Mikuła | 8 | 30A |
Związek Szkółkarzy Polskich | 7A | 39 |
ZYMON Szkółka Krzewów Ozdobnych Stanisław Zymon | 7A | 5 |