Organizator:

Projekt Wow!Garden - rozstrzygnięcie na Targach Gardenia!

Podziel się

Projekt Wow!Garden to prezentacja 7 różnorodnych, przydomowych ogrodów, które będą pokazywane w kolejnych odcinkach specjalnych na kanale Youtube Hubert Lamański. Głównym założeniem projektu jest pokazanie, że każdy ogród może być Wow! Podczas prezentowania przydomowych ogrodów, chcemy pokazać jak zmienia się ogród w trakcie sezonu, przybliżyć tajniki prac ogrodowych, a przede wszystkim udowodnić, że każdy może stworzyć coś wyjątkowego.

Poprzez projekt Wow!Garden chcemy wyróżnić ogrody, które zwrócą naszą uwagę ze względu na swój styl, charakter, wkład pracy czy bioróżnorodność.

Dodatkowym założeniem projektu jest pokazanie widzom, że praca i przebywanie w ogrodzie ma charakter zdrowotny i hortiterapeutyczny oraz że każdy, nawet mały skrawek ziemi, można zamienić w coś Wow!

Poprzez projekt chcielibyśmy również uświadamiać widzów, że powinniśmy dbać o “ten” kawałek ziemi, zgodnie z myślą, że “Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci”.


Spośród zgłoszonych do projektu ogrodów, zostanie wybrany przez komisję składającą się z organizatorów i partnerów projektu ogród, który otrzyma tytuł Wow!Garden 2023 oraz nagrodę główną.
Dodatkowo przeprowadzone zostanie głosowanie online na karcie społeczność na kanale Hubert Lamański, w którym widzowie wybiorą swój Wow!Garden 2023. Ogród który otrzyma najwięcej głosów otrzyma statuetkę: Wyróżnienie widzów Wow!Garden 2023.

Wręczenie nagród w czasie Targów Gardenia!

Zobaczcie więcej o projekcie:

KUP BILET