Organizator:

Spotkania z florystyką na Gardenii

Podziel się

Listopad znowu będzie mienił się kolorami tysięcy kwiatów! Targi GARDENIA ponownie zakwitną mistrzowską florystyką.

W najbliższej edycji Targów GARDENIA, 23-25 listopada 2023 roku, ponownie nie zabraknie inspiracji florystycznych i dekoracyjnych. Mistrzowie florystyki Polski i Europy w swoich nietuzinkowych i przygotowywanych specjalnie na tę okazję kompozycjach dadzą wgląd w najnowsze trendy estetyczne i – oczywiście – ekologiczne! Pokazy florystyczne na przestrzeni 3 dni ponownie przyciągną publiczność spragnioną najświeższej branżowej wiedzy.

W pokazach florystycznych inspirowanych ekologią, nurtem "mniej znaczy więcej" i Bożym Narodzeniem swoje propozycje zaprezentują najlepsze szkoły i najwięksi mistrzowie florystyki.

W czasie tegorocznej Gardenii odbędą się także konkursy i warsztaty florystyczne. Skierowane zarówno do profesjonalistów, którzy chcą zaistnieć w świadomości szerszej publiczności, jak i do początkujących w branży młodych talentów, umożliwiający rywalizację na wysokim, ogólnopolskim poziomie.

Szczegóły wydarzeń dostępne będą już wkrótce na www.TargiGardenia.pl oraz u organizatorów. Wszystkie szkolenia wymagają rejestracji.

Stoiska florystyczne i dekoracyjne tętnić będą nowinkami branżowymi w nurcie dbałości o środowisko, tak ważnymi w tej ulotnej sztuce. Producenci i dystrybutorzy kwiatów, akcesoriów i preparatów florystycznych zaproponują innowacyjne rozwiązania zgodne z wymogami dzisiejszego konsumenta, który oczekuje usługi najwyższej jakości, a zarazem ekonomicznej i ekologicznej.

Swoją obecność zapowiedzieli:

  • Indywidualni przedsiębiorcy: właściciele kwiaciarń, wedding-plannerzy, właściciele agencji eventowych
  • Szkoły florystyczne oraz uczelnie o kierunkach florystycznych
  • Media branżowe (florystyka, dekoracje)
  • Stowarzyszenia związane z florystyką

Z przyjemnością oddamy przestrzeń sceniczną i wystawienniczą w ręce szkół florystycznych, które ponownie zachwycą szerokie grono odbiorców. To niewątpliwie obowiązkowy punkt w kalendarzu dla profesjonalistów związanych z branżą florystyczną oraz dla wszystkich poszukujących inspiracji i świeżego spojrzenia na swoją ofertę dekoracyjną.