UWAGA:

❗❗❗📣Przetestuj w terenie najnowsze maszyny i urządzenia topowych producentów ❗❗❗📣 Weź udział w jedynym w Polsce show ogrodniczym ❗❗❗  

Organizator:

Targi florystyczno-dekoracyjne Special Days częścią GARDENII

Podziel się

Targi to przestrzeń dla swobodnego przepływu informacji, wiedzy, zainteresowań, inspiracji, ale i – oczywiście – biznesu. Słuchając branży oraz mając na uwadze trendy Zarząd MTP połączył dwie imprezy targowe: ogrodniczą GARDENIĘ oraz florystyczne Special Days.

Inauguracja florystyki na GARDENII

Mając na uwadze tendencje w organizacji wydarzeń w sektorze GARDEN w Europie, a także potrzeby i wskazówki ze strony branży ogrodniczej, florystycznej i dekoracyjnej, łączymy w szeroki blok ogrodniczo-florystyczny GARDENIĘ i Special Days. Nowa formuła obejmuje swoją tematyką szeroko rozumiane ogrodnictwo, dekoracje i florystykę. Analiza rynku wykazała, że przyniesie to najwięcej korzyści zarówno dla Wystawców, jak i Zwiedzających.

 

 

Z korzyścią dla Wystawców

Wystawcy Targów GARDENIA w nowej formule będą mogli dotrzeć zarówno do stałych uczestników wydarzenia, profesjonalistów: właścicieli i pracowników hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych, osób odpowiedzialnych za tereny zieleni miejskich i osiedlowych, architektów krajobrazu, przedstawicieli firm wykonujących ogrody, właścicieli gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich, ale także do klienta końcowego: miłośników ogrodów i roślinności, indywidualnych kupujących.

Zaistnienie florystyki na Targach GARDENIA przyciągnie zwiedzających, którzy dotychczas skupiali się na wydarzeniu przeznaczonym dla ich specjalizacji. Program wydarzeń oraz bogata oferta wystawiennicza połączy zainteresowania obu grup i poszerzy ich horyzonty zarówno pod kątem biznesowym, jak i w zakresie wiedzy branżowej.

 

Ukłon w stronę klienta indywidualnego

Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w jednym, kompleksowym wydarzeniu dla branży ogrodniczej, florystycznej i dekoracyjnej. Trzeci dzień Targów przeznaczony będzie w szczególności dla indywidualnego odbiorcy. Wśród atrakcji znajdzie się oczywiście bogata sekcja stoisk, a także pokazów i warsztatów florystycznych oraz dekoracyjnych.

W 2021 roku Targi GARDENIA połączą biznes oraz pasję do ogrodnictwa, dekoracji i florystyki, skupiając w jednym miejscu i czasie profesjonalnych zwiedzających, najważniejsze branżowe autorytety oraz innowacyjne rozwiązania do zastosowania profesjonalnego oraz amatorskiego. Targi odbędą się w dniach 4-6 listopada i będą zlokalizowane w pawilonach 3, 3A i 4. Serdecznie zachęcamy do udziału w Targach GARDENIA, zarówno jako wystawcy, zwiedzający, a także jako współtwórcy merytorycznego programu wydarzeń!

 

Zapraszamy!