Organizator:

GRAND PRIX GARDENII

Podziel się

 

 

Do Konkursu o GRAND PRIX Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA mogą być zgłaszane produkty roślinne będące eksponatami na stoiskach targowych targów GARDENIA, które odznaczają się szczególnymi walorami, obejmującymi:

 • estetykę produktu - rośliny;
 • wygląd rośliny;
 • opakowanie produktu – rośliny;
 • formę prezentacji na półce sklepowej.

Zgłoszenie udziału w konkursie jest możliwe na podstawie prawidłowo wypełnionego WNIOSKU. Do wniosku niezbędne są załączniki, które warto przygotować wcześniej.

 1. Skompletuj kopie certyfikatów, atestów i innych świadectw i pełnomocnictw dotyczących zgłaszanego produktu
 2. Zrób zdjęcia produktu przedstawiające jego walory
 3. Przygotuj ciekawy opis
 4. Załącz logotyp swojej firmy
 5. Dokonaj opłat
 6. Wszystkie szczegóły znajdziesz w Regulaminie

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 17.10.2022 ROKU

Ocenę produktów zgłoszonych do konkursu przeprowadzają:

 • Sąd Konkursowy, którego członkami są przedstawiciele nauki oraz specjaliści z branży ogrodniczej.
 • Internauci - głosowanie możliwe jest na stronie www.targigardenia.pl w dniach 7-19.11.2022 roku do godz. 12:00, wygrają produkty, które zdobędą największą ilość głosów
 • Zwiedzający - jest to możliwe na specjalnie przygotowanych stoisku targowym, w dniach 17-19.11.2022 roku do godz. 12:00, głosuje się poprzez jednorazowe wypełnienie ankiety, o zwycięstwie decyduje ilość zebranych głosów.

Warunkiem nagrodzenia produktu jest jego prezentacja na stoisku podczas Targów Gardenia 2022 oraz w specjalnej strefie konkursowej wyznaczonej w obrębie ekspozycji. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymują odpowiednie oznaczenia, które mogą wykorzystywać do promocji produktu.

Korzyści płynące z wygranej w konkursie - wszystkie znajdziesz w regulaminie.

Każdy z nagrodzonych produktów otrzyma statuetkę oraz odznaczenie wraz ze zgodą na jego wykorzystanie do promocji produktu.

Informacje na temat roślin nagrodzonych w konkursie zostaną opublikowane na stronie www.targigardenia.pl oraz w social mediach wydarzenia.

REGULAMIN KONKURSU FORMULARZ ZGŁOSZENIA