🌿 Zamów stoisko już dziś❗ 🌿 Od 9 września ceny idą w górę❗  

Organizator:

GARDENIA 2022 - o targach

Podziel się

Zmotywowani pozytywnymi opiniami o XV edycji Targów GARDENIA, które odbyły się w wyjątkowym, listopadowym terminie, chcemy ponownie otworzyć branży ogrodniczej szansę biznesowych spotkań na żywo. Jesienną edycję GARDENII 2022, która odbędzie się w dniach 17-19 listopada, kierujemy zatem do profesjonalistów, zapraszając w szczególności przedstawicieli sektorów kontraktujących pod koniec roku: sieci, centra i hurtownie ogrodnicze, sieci DIY, właścicieli i zarządców szkółek i gospodarstw ogrodniczych, dealerów maszynowych, a także florystów, kwiaciarnie i szkoły florystyczne.

 

Biznesowy listopad – jesień rozpoczniemy od owocnych kontraktów.

Salon kontraktacji ogrodniczych w najlepszym terminie dla branży!

Listopadowa edycja GARDENII odbędzie się w formule biznesowej, jako salon kontraktacji ogrodniczych. Jej hasło przewodnie to „Ekologiczny ogród”, którego zagadnienie będzie punktem wyjścia dla prezentowanej oferty. Skupimy się w szczególności na trendach i nowościach branżowych w kontekście technologicznego postępu zgodnego ze środowiskiem naturalnym. Założenia te pozwolą zrealizować najważniejszy cel targowych spotkań – stworzenie przestrzeni do rzeczowych rozmów biznesowych kadry managerskiej i decydentów. Nowe kontakty i istniejące już relacje, świadomość trendów i nowości to nieoceniona baza do sprawnej i pozbawionej ryzyka decyzji ofertowej na nadchodzący sezon.

Merytoryczne must have dla ogrodnictwa

W programie merytorycznym zaproponujemy Państwu spotkanie z ekspertami rozmaitych sektorów. Specjaliści o zróżnicowanych zainteresowaniach przybliżą zagadnienia od marketingu offline i online, poprzez tematy sprzedażowe, z zakresu zarządzania, trendów, aż po doskonalenie procesu zakupowego w sklepie i centrum ogrodniczym. A to wszystko wyłącznie w kontekście szeroko rozumianej branży ogrodniczej, czyli informacyjne crème de la crème!

W programie wydarzeń znajdzie się także konferencja dla architektów, Arena Krajobrazu, oraz Miejska Sztuka Ogrodowa, czyli spotkanie zarządców, aktywistów i projektantów zieleni w przestrzeni publicznej. Równolegle zaproponowany zostanie szereg zróżnicowanych prelekcji i warsztatów, które umożliwią profesjonalistom nie tylko rozeznanie w rynkowych nowościach i trendach, ale i doskonalenie w wielu zawodowych obszarach.

Florystyka na najwyższym poziomie

Targi GARDENIA ponownie staną się terytorium kwiatowej wirtuozerii w wykonaniu największych polskich i europejskich mistrzów florystyki. Z przyjemnością oddamy przestrzeń sceniczną
i wystawienniczą w ręce szkół florystycznych, które z pewnością ponownie zachwycą nietuzinkowymi kompozycjami szerokie grono odbiorców. To niewątpliwie obowiązkowy punkt w kalendarzu dla profesjonalistów związanych z branżą florystyczną oraz dla wszystkich poszukujących inspiracji
i świeżego spojrzenia na swoją ofertę. W ślad za pokazami szkoły przygotują warsztaty dla początkujących i zaawansowanych florystów. Formuła warsztatów jest sprawdzoną i docenianą formą doskonalenia w sztuce tworzenia kompozycji kwiatowych, dając nowe narzędzia i przydatne wskazówki w codziennej pracy. Zdobyte umiejętności zapewniają – po prostu – lepiej i bardziej profesjonalnie prosperujący biznes. Nawiązując do ekologicznego wydźwięku hasła przewodniego edycji, również florystyka zaproponuje innowacyjne rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska naturalnego oraz ograniczające wykorzystanie szkodliwych substancji w pracy florysty.

Listopadowe spotkanie branży ogrodniczej odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach 5G, 5 oraz 6. Już teraz zachęcamy do wpisania w kalendarz tego wydarzenia!

Zgłoś się na targi