Organizator:

3 Złote Medale 2021 dla W.Legutko

Podziel się

Prestiżowe statuetki Złotego Medalu powędrowały do jednego z bardziej cenionych producentów branży ogrodniczej w Polsce - W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o. o.

Wśród nagrodzonych produktów znalazły się:

Autorska kolekcja dalii dr inż. Wiesława Legutko 

„Z miłości do kwiatów” to autorska kolekcja dalii dr inż. Wiesława Legutko. Powstała ona z ogromnej pasji do ogrodnictwa, która stanowi ważny element życia jej twórcy. Kwiaty, a w szczególności dalie są wielką miłością Wiesława, który postanowił stworzyć nową gamę dalii własnej hodowli. Dalie z tej serii są wyjątkowe, ponieważ ich autorem jest prezes firmy W. Legutko. Wybór asortymentu do serii powstał w oparciu o ulubione kolory i odmiany szefa.

Dynia zwyczajna patison Aureus F1

Patison Aureus F1 jest doskonałą odmianą cechującą się wysokim plonowaniem oraz wysoką jakością owoców, które nadają się do przygotowania wielu potraw oraz konserwowania. Owoce są niskokaloryczne i bogate w witaminy oraz mikroelementy, są doskonałe w diecie osób dbających o utrzymanie właściwej masy ciała.

Kolekcja Daliowe Love

Kolekcja Daliowe Love to seria dalii w torbach stworzona z myślą o miłośnikach dalii. W jej skład wchodzi 6 wyjątkowych kompozycji odmian o różnej barwie, kształcie i wielkości kwiatostanów oraz wysokości roślin. Gama produktów jest różnorodna i została opracowana w oparciu o panujące trendy, a jej skład starannie dobrany. Ekologiczne opakowanie o atrakcyjnej grafice sprawia, że torby wyróżniają się na „półce sklepowej”.

Zapraszamy na stronę internetową firmy:

ZOBACZ OFERTĘ