Organizator:

Akcja edukacyjna W.Legutko #ZDROWOROSNA zakończona sukcesem!

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że akcja edukacyjna prowadzona przez W.Legutko pod hasłem #ZDROWOROSNA zakończyła się wielkim sukcesem!

#ZDROWOROSNA to akcja dedykowana dzieciom, w której najmłodsi mają szansę przekonać się, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa. Firma W.Legutko inspirowała rodziców, dziadków i nauczycieli, by w kreatywny sposób kształtowali u swoich podopiecznych postawy proekologiczne i zamiłowanie do zdrowej żywności. Akcja #ZDROWOROSNA dedykowana była dzieciom w grupach przedszkolnych i klasach 1-3 szkół podstawowych.

Poprzez media i centra ogrodnicze akcja dotarła do szkół i przedszkoli. Nauczyciele zamawiali darmowe, interaktywne pakiety edukacyjne #ZDROWOROSNA i startowali z edukacją dzieci oraz uprawą roślin w klasach. Wspólnie wysiewali zdrowy i pełen witamin koperek. Akcji towarzyszył konkurs na najlepszą fotorelację, wykonaną podczas tworzenia własnego ogródka na zajęciach.

Darmowe pakiety edukacyjne rozeszły się w ekspresowym tempie. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, podniesiono ich ilość do 10 000, dzięki czemu w akcji wzięło udział blisko 300 000 dzieci!

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego oraz zainteresowania kolejną edycją akcji #ZDROWOROSNA :)