Organizator:

ARIES POWER EQUIPMENT – wystawcą najbliższej GARDENII

Podziel się

ARIES POWER EQUIPMENT – Generalny Dystrybutor maszyn i urządzeń Honda w Polsce – wystawcą najbliższej GARDENII.

Aries Power Equipment, firma kojarzona przede wszystkim z nowoczesnymi urządzeniami Honda do pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych, jest od wielu lat stałym wystawcą Międzynarodowych Targów Gardenia, podczas których prezentuje nowości na kolejny sezon, innowacyjne oraz praktyczne rozwiązania Honda, a także innych renomowanych na świecie marek związanych z branżą ogrodniczą. Firma buduje swoją ofertę maszyn i urządzeń kierując się jakością bez kompromisów, która zapewnia użytkownikom nie tylko niezawodność urządzeń, ich długą żywotność, ekologiczne rozwiązania, ale również czerpanie czystej przyjemności z posiadania ogrodu i z wygodnej obsługi urządzeń. Potwierdzeniem jakości oferty jest przyznanie firmie 10 Złotych Medali GARDENII dla najbardziej zaawansowanych technicznie kosiarek i urządzeń akumulatorowych Honda, robotów koszących Honda Miimo, wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool i pompy z rodziny Aries Pump.  W tej puli znajduje się też Nagroda Konsumenta dla kosiarki Honda z linii HRX, zaś w ubiegłym roku firma otrzymała Grand Prix Targów 2022 dla nowego robota koszącego Honda Miimo 3000 Live.

Aries Power Equipment to polsko-japońska firma z ponad 30-letnim stażem na polskim rynku. Firma wypracowała renomę zaufanego dostawcy nowoczesnej i niezawodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych dla miłośników zadbanych ogrodów, użytkowników profesjonalnych, dla firm oraz instytucji. W tym czasie stworzyła też  obszerną Autoryzowaną Sieć Sprzedaży i Serwisu na terenie całego kraju, której wykwalifikowani eksperci opiekują się klientami firmy doradzając im przy zakupie maszyn i świadcząc usługi posprzedażowe.

W tym roku firma obchodzi jubileusz 30-lecia statusu Generalnego Dystrybutora Maszyn i Urządzeń Honda w Polsce.  Od wielu lat jest także Generalnym Dystrybutorem wysokoprężnych silników Kubota, maszyn budowlanych Mikasa, kosiarko-karczownic Orec, a od roku także Wyłącznym Dystrybutorem riderów ZeroSkręt Walker.

Na stoisku Aries Power Equipment nr 88 w pawilonie 5D znajdą się urządzenia 3 marek: Honda, Orec i Walker. Na ekspozycji Honda znajdą się najbardziej zaawansowane technicznie urządzenia tej marki przeznaczone do pielęgnacji zieleni, np. wielozadaniowe kosiarki,  nowość 2023 – kosiarka akumulatorowa HRX, roboty koszące Honda Miimo, spalinowe i elektryczne pompy służące do nawadniania oraz bardzo popularne przenośne agregaty prądotwórcze EU z inwerterową stabilizacją napięcia.

W  części stoiska znajdą się wybrane kosiarko-karczownice Orec do koszenia wysokich traw i zarośli – maszyny profesjonalne, produkowane w 100% w Japonii i użytkowane w 28 krajach. Są to maszyny o kompaktowej, solidnej konstrukcji ramowej, wyposażone w niezawodne silniki Honda lub Kawasaki, skrzynie biegów z blokadą mechanizmu różnicowego. Maszyny różnią się szerokością roboczą, systemem tnącym i przekładnią. Dużą popularnością już się cieszą kosiarko-karczownice traktorowe wyposażone w przekładnię hydrostatyczną, pompę hydrauliczną i szerokie koła, a dwie z nich są też wyposażone w ruchome ramię boczne z odrębnym systemem tnącym: RMK 151 w 1 ramię, RM60 W – w 2 ramiona boczne.

Trzecia część stoiska będzie poświęcona nowym na polskim rynku ogrodowym riderom ZeroSkręt WALKER przeznaczonym do koszenia trawników średniej i dużej powierzchni. Są to kosiarki produkowane w USA, które wyróżniają się zwinnością i wydajnością. Są to kosiarki z systemem wymiennych kosisk przednich, z koszem lub bez, o konstrukcji ramowej (spawana) zawierającej podzespoły najwyższej jakości, wyposażone w silniki dużej mocy. Skonstruowane z amerykańskim zmysłem funkcjonalności, ridery posiadają nadwozia typu Tilt-Open i Tilt-Up co znacznie ułatwia prace konserwatorskie i serwisowe.

 

Aries Power Equipment – stoisko 88/ pawilon 5

www.mojahonda.pl, www.orec.pl , www.kosiarki-walker.pl