Organizator:

Busem przez polskie ogrody partnerem GARDENII 2021

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, iż partnerem Targów GARDENIA 2021 będzie blogowy projekt "Busem przez polskie ogrody".

Blogowy projekt „Busem przez polskie ogrody”, który w styczniu 2021 roku rozpoczął już swój 4 sezon, nieustannie zatacza coraz szersze kręgi. Od roku 2018 rośnie w siłę, a tytułowy bus pojawia się już nie tylko w prywatnych ogrodach, ale również w wielu ciekawych miejscach, na imprezach, prelekcjach i targach.

Tak było w minionych latach, a tegoroczny sezon zapowiada się jeszcze ciekawiej. To nowatorskie przedsięwzięcie pokazuje, że blog www.zogrodemnaty.pl rośnie w siłę, jest coraz bardziej zauważalny i znacznie wykracza już poza ramy internetu. Jego oglądalność i zasięgi są imponujęce, sięgające kilkuset tysięcy odbiorców w skali każdego miesiąca. Tym samym promocja Partnerów busa staje się coraz mocniej widoczna, co udowadnia, że dobra współpraca na linii blog – firmy ogrodnicze jest jak najbardziej możliwa.

Projekt w sezonie  2021 ma patronat Targów Gardenia, ale również magazynu „Przepis na ogród”, „Mój piekny ogród” i „Lidera Biznesu – Ogrodniczego Magazynu Branżowego”. Stąd bez wątpienia jest przedsięwzięciem wartym uwagi i szeroko rozpoznawanym.

Sezon 2021 projektu „Busem przez polskie ogrody” to, podobnie jak w roku 2018, 2019 i 2020 - 24 ogrody do odwiedzenia, na których tle, w ciekawych relacjach będą prezentowane wizerunki i produkty Partnerów. Ponadto bus, a wraz z nim autor projektu - Tomasz Szostak, będzie obecny w licznych ogrodach pokazowych, arboretach, czy innych ciekawych miejscach, które mówiąc najogólniej – zachwycają i stanowią inspirację dla setek tysięcy obserwatorów tego projektu.

Co niezwykle ważne, projekt zdobył szeroką publiczność i liczne grono zwolenników. Relacje z poszczególnych ogrodów są entuzjastycznie przyjmowane, a przekazywane treści uważane za wartościowe. Wszystko to sprawia, że całe przedsięwzięcie jest doskonałą platformą dla prezentacji uczestniczących w nim Partnerów. Co więcej, projekt ma zasięg długofalowy, a zatem przekazywane informacje, produkty czy logotypy głęboko zapadają w świadomości Czytelników.

Reasumując warto dodać, że projekt „Busem przez polskie ogrody” to niezwykle barwne wydarzenie. Odwiedzane i relacjonowane ogrody są naprawdę wyjątkowe, różnorodne i niecodzienne, niosące za sobą niezliczoną ilość inspiracji.

Stąd bez wątpienia jest to wydarzenie ciekawe, z dużym potencjałem i rozpoznawalnością w świecie polskich miłośników ogrodów.