Organizator:

Centra ogrodnicze na Targach Gardenia

Podziel się

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA odbędzie się 17-19 listopada 2022 i przyjmą one formułę biznesową, jako salon kontraktacji ogrodniczych. Oferta wystawców skoncentruje się w szczególności na trendach i nowościach branżowych w kontekście technologicznego postępu zgodnego ze środowiskiem naturalnym.

 

Udany start w kolejny sezon

Szesnasta już edycja najważniejszego spotkania branży skierowana jest w szczególności do profesjonalistów, którzy w atmosferze biznesowych rozmów z sukcesem zaplanują działania swoich przedsiębiorstw w 2023 roku. Wiele firm to właśnie jesienią podejmuje najważniejsze decyzje na kolejne miesiące, jest to moment oddechu, ale i wniosków po intensywnym okresie wiosenno-letnim. Spotkanie przeznaczone jest do wszystkich sektorów branży, z dużym naciskiem na te kontraktujące pod koniec roku: sieci, centra i hurtownie ogrodnicze, sieci DIY, właścicieli i zarządców szkółek
i gospodarstw ogrodniczych, dealerów maszynowych, a także kwiaciarni i szkół florystycznych. Ponownie stworzą oni platformę wymiany wiedzy i nowości oraz najlepszych ofert dla szeroko rozumianego ogrodnictwa.

Jubileusz PSCO na Targach GARDENIA

Niezwykle istotnym aspektem tegorocznych Targów GARDENIA będzie silniejsza niż dotychczas obecność centów ogrodniczych, przede wszystkich tych zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych oraz Grupie Zakupowej DCO.

PSCO to największa organizacja zrzeszająca właścicieli centrów ogrodniczych w Polsce, która w czasie Targów GARDENIA świętować będzie swoje 25-lecie. Z tej okazji w czasie targów odbędzie się Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia oraz uroczysta kolacja dla właścicieli centrów ogrodniczych. Będzie to doskonała okazja do lepszej wymiany informacji w branży, a także zaplanowania działań na nadchodzący sezon 2023.

Dobre Centrum Ogrodnicze

DCO to największa w Polsce Grupa Zakupowa łącząca biznesowo centra ogrodnicze o dużym potencjale i tradycjach. Powstała ona z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych
w 2014 r., jako efekt głębokiej potrzeby integracji polskich centrów ogrodniczych w odpowiedzi na otaczającą nas rzeczywistość gospodarczą. Solidaryzacja w działaniach, szczególnie w tak trudnych ekonomicznie czasach, jest ważnym aspektem kreowania warunków rynkowych i siły decyzyjnej po stronie właścicieli centrów ogrodniczych.

 

Owocne, branżowe spotkania

PSCO oraz DCO to marki Stowarzyszeń utożsamiane z rzetelnymi, świadczącymi profesjonalny serwis centrami ogrodniczymi, do których klient przychodzi po bogaty asortyment i uzyskuje fachowe doradztwo. Właściciele zrzeszonych w nich centrów ogrodniczych to świadomi swoich celów biznesowych profesjonaliści. W czasie targowych rozmów z wystawcami i partnerami będą mieli możliwość nawiązać nowe, intratne kontrakty, ale również wspólnie otworzą nowe możliwości biznesowe dla obu stron. PSCO jest członkiem IGCA  – International Garden Centre Association, co z pewnością umożliwi dotarcie z ofertą także do szerszego, międzynarodowego grona branżowego.

Targi GARDENIA odbędą się w dniach 17-19 listopada 2022 r. w Poznaniu, ponownie łącząc reprezentantów wszystkich sektorów branży ogrodniczej i dając siłę napędową dla ich rozwoju na kolejne miesiące. Pawilony 5, 5A oraz 6 będą wypełnione zielonymi inspiracjami, nowościami produktowymi i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w duchu eko.

Do zobaczenia!

Jak zostać wystawcą? Dlaczego warto?
Dowiedz się więcej o PSCO