Organizator:

Dbamy o wspólne bezpieczeństwo

Podziel się

Grupa MTP z najwyższa starannością przestrzega wszystkich przepisów prawnych oraz wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) związanych z ochrona przed zachorowaniem na COVID-19.

Nasz doświadczony personel czuwa nad przestrzeganiem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego przez wszystkie osoby znajdujące się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

KUPUJEMY BILETY ONLINE

Sprzedaż biletów na wszystkie nasze wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online. Bilety są dostępne na platformie www.ToBilet.pl. Kupując bilet, bądź rejestrując się na wydarzenie, każdy nasz gość jest zobligowany do wypełnienia ankiety epidemiologicznej. A dzięki rejestracji online liczba odwiedzających teren Międzynarodowych Targów Poznańskich jest precyzyjnie monitorowana.

OGRANICZAMY UŻYWANIE GOTÓWKI, PŁACIMY KARTA PŁATNICZA

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie karta płatnicza lub inna forma płatności elektronicznej.

PAMIĘTAMY O ZAKRYWANIU UST I NOSA

Uczestnicy targów i innych wydarzeń są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach, pawilonach wystawienniczych, jak i na zewnątrz pawilonów oraz w przestrzeni gastronomicznej (za wyjątkiem czasu, w którym spożywają posiłek przy stoliku). Zapewniamy, ze zawsze zachowana jest wymagana odległość miedzy uczestnikami wydarzenia. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

MIERZYMY TEMPERATURĘ

Przy wejściach na tereny targowe bezdotykowo mierzymy temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu. Wykorzystujemy
do tego celu m.in. nowoczesne kamery termowizyjne.

DOKŁADNIE MYJEMY I DEZYNFEKUJEMY RĘCE

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym w holach wejściowych, zamontowaliśmy dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Ponadto powierzchnie dotykowe, takie jak blaty, stoły, poręcze, klamki, a także toalety są każdego dnia wielokrotnie dezynfekowane przez nasz serwis sprzątający.

NIE WITAMY SIĘ UŚCISKIEM DŁONI

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo rekomendujemy, by witać się i żegnać z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

ZASŁANIAMY USTA I NOS

Podczas kichania rekomendujemy zasłanianie ust łokciem lub chusteczka. W ten sposób chronimy wszystkie osoby znajdujące się w naszym otoczeniu.

ZACHOWUJEMY BEZPIECZNY DYSTANS

Dysponując największa w Polsce infrastruktura wystawiennicza i konferencyjna zapewniamy bezpieczny dystans i wymagana odległość miedzy uczestnikami wydarzenia. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszych gości, poszerzyliśmy także ciągi
komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

DBAMY O WŁAŚCIWY PRZEPŁYW POWIETRZA

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwa cyrkulacje powietrza.

W RAZIE POTRZEBY KORZYSTAMY Z POMOCY MEDYCZNEJ

Podczas targów i innych odbywających się na naszym terenie wydarzeń, zapewniamy obecność zespołu medycznego, w oparciu o aktualnie obowiązujące wytyczne.

ZOSTAŃ W DOMU, JEŚLI:
• zaobserwujesz u siebie objawy choroby;
• jesteś objęty kwarantanna lub izolacja;
• w ciągu ostatnich 14 dni miałeś kontakt z osoba podejrzana o zakażenie lub chora na COVID-19.

Pełna „Instrukcja bezpieczeństwa epidemicznego obowiązująca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich" jest dostępna pod linkiem: bit.ly/safetymtp