Organizator:

Do zobaczenia na Agro Show w Bednarach!

Podziel się

Już w najbliższy weekend – 22-24 września 2023 r. – spotkamy się na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach k/ Poznania. Znajdziecie nas na stoisku nr 195, w sektorze B. Z przyjemnością udzielimy informacji o nadchodzących wydarzeniach ogrodniczych i rolniczych organizowanych przez Grupę MTP – targach GARDENIA (listopad) i POLAGRA-PREMIERY (styczeń). Zapraszamy do odwiedzin!

Organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

 

W tym gronie nie mogło zabraknąć i nas! Gospodarzem stoiska nr 195 B będzie reprezentacja Grupy MTP i targów POLAGRA-PREMIERY, która w przyszłym rok obchodzi swoje 10-lecie. Zespół targów udzieli wyczerpującej informacji o organizowanym wydarzeniu, planowanym profilu zwiedzających oraz warunkach uczestnictwa w charakterze wystawcy. Na stoisku obecny będzie także zespół targów GARDENIA, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń branży ogrodniczej, które odbędzie już 23-25 listopada 2023 r.

Do zobaczenia!

 

Fot. AGRO-SHOW