Organizator:

Egzotyczne rośliny, kuchnie ogrodowe i świąteczne inspiracje – Targi Gardenia tylko dziś do 15:00!

Podziel się

Jeśli planujesz odświeżyć ogród na wiosnę lub nareszcie zazielenić swój balkon – koniecznie zajrzyj na trwające Targi Gardenia! Architekci krajobrazu, dekoratorzy, floryści, właściciele szkółek roślin i dystrybutorzy roślin egzotycznych prezentują właśnie swoje nowości i najciekawsze produkty na sezon 2024. Hala 5 i 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie tętnić zielenią do godziny 15:00.

Polecamy szczególnie:
🌿 stoiska z roślinami ogrodowymi, doniczkowymi, egzotycznymi
🌿 ogrodową sztuczną inteligencję: LILY na stoisku Kronen
🌿 spotkania ze znanymi ekspertami ogrodnictwa: Martą Szyc, Katarzyną Bellingham, Alicją Maj czy Dawidem Słowińskim. Dla szczególnie zainteresowanych – pokazy cięcia roślin ozdobnych!
🌿 Planujesz ślub? Zapraszamy o godzinie 12:00 na pokaz florystyczny Zimowy ślub. Zrównoważona florystyka. Pokaz poprowadzą Radek Berent i Łukasz Marcikowski z poznańskiej pracowni Kwiaty&Miut
🌿 Ubieranie świątecznej choinki w wykonaniu Agnieszki Krzymińskiej (SITO). Dekoracje: BELLDECO
🌿 Najciekawsze prelekcje dla miłośników ogrodnictwa odbędą się w Strefie Speakers’ Corner w pawilonie 6: Permakultura; Jak uprawiać ekologicznie warzywa i zioła w skrzyniach oraz grządkach wyniesionych?; 7 grzechów głównych w pielęgnacji roślin egzotycznych -Bambusowy Sen, Anielskie Ogrody
Oczywiście oprócz wydarzeń towarzyszących, pokazów i warsztatów warto odwiedzić stoiska wystawców z całego świata. W tym roku na wypełnionej po brzegi przestrzeni dwóch pawilonów: nr 5 oraz nr 6 zebrało się ich niemal 300. Prezentują oni na swoich stoiskach obszerną gamę produktów, a przede wszystkim nowości i bestsellery, a także nowe trendy – np. kuchnie ogrodowe i wanny zewnętrzne. Poznać można nadchodzące trendy w dekoracjach i wystroju domu oraz aranżacji ogrodów. Niezliczona jest także ilość odmian roślin jaką przywieźli ze sobą szkółkarze oraz hodowcy roślin egzotycznych.

Zadowoleni będą także ogródkowicze, którzy będąc gośćmi stoisk firm nasiennych poznają jako pierwsi nowości na nadchodzącą wiosnę. Ogromna niespodzianka czeka na osoby, które kochają jednocześnie błyskotki jak i prace w ogrodzie. Nie zdradzimy nic więcej. Po prostu zapraszamy na stoisko firmy Tuchmet.

 

Ostatni dzień Gardenii: czas - start!
KUP BILET Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy