Organizator:

Florystyka na GARDENII

Podziel się

Targi to przestrzeń dla swobodnego przepływu informacji, wiedzy, zainteresowań, inspiracji, ale i – oczywiście – biznesu. Słuchając branży oraz mając na uwadze trendy Zarząd Grupy MTP połączył dwie imprezy targowe: ogrodniczą GARDENIĘ oraz florystyczne Special Days.

Inauguracja florystyki na GARDENII

Mając na uwadze tendencje w organizacji wydarzeń w sektorze GARDEN w Europie, a także potrzeby i wskazówki ze strony branży ogrodniczej, florystycznej i dekoracyjnej, łączymy w szeroki blok ogrodniczo-florystyczny GARDENIĘ i Special Days. Nowa formuła obejmuje swoją tematyką szeroko rozumiane ogrodnictwo, dekoracje i florystykę. 

Program wydarzeń: pokazy mistrzów florystyki, warsztaty i konkursy florystyczne

Targi ogrodniczo-florystyczne to doskonałe miejsce do czerpania inspiracji i wiedzy od najlepszych! Dlatego też w programie wydarzeń przewidujemy 3 dni pokazów florystycznych w wykonaniu mistrzów florystyki, warsztaty najlepszych szkół florystyki w Polsce oraz 2 Otwarte Konkursy Kwiaciarń - będzie kolorowo i inspirująco!

W programie między innymi:

  • pokazy mistrzów florystyki: Moniki Bębenek, Ewy Bugaj, Macieja Krzusa, Piotra Marca, Izy Tkaczyk wraz z grupą mistrzowską, Katarzyny Grety Szymkowiak, Tomasza Kuczyńskiego, Zygmunta Sieradzana, Edyty Zając-Chruściel czy Małgorzaty Szwagiel
  • warsztaty florystyczne:
    Seminar Class Piotra Sekundy (Floral Academy), Katarzyna Greta Szymkowiak (Gretaflowers), Piotr Marzec (SITO), Monika Bębenek (Kwitnące Horyzonty). 

  • konkurs kwiaciarń organizowany przez Stowarzyszenie Florystów Polskich

 

Trendy florystyczne i dekoracyjne

Wystawcy Targów GARDENIA w sekcji florystyczno-dekoracyjnej szykują spektakularne stoiska, pełne inspiracji, nowości i prezentacji trendów panujących w branży. Możemy zdradzić, że skupią się mocno na eko-produktach dla florystów, w szczególności w zakresie akcesoriów takich jak gąbka florystyczna, preparaty przedłużające trwałość kwiatów oraz wspomagające ich wygląd, a także na propozycjach aranżacji jesiennych i zimowych oraz doskonaleniu warsztatu florysty.

Serdecznie zapraszamy!