Organizator:

GARDENIA 2021 już w lutym!

Podziel się

W 2021 roku wiosna jako pierwsza znowu zawita do Poznania! Wszystko za sprawą Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Jubileuszowa, XV edycja największej ekspozycji roślin, maszyn i urządzeń ogrodniczych odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z uwagi na zmiany klimatyczne tematem przewodnim będzie retencja i racjonalne gospodarowanie wodą w ogrodzie.

Od 15 lat w Poznaniu odbywa się najważniejsze wydarzenie w branży ogrodniczej – Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury GARDENIA, które skupia nie tylko czołowych producentów, ale i większość operujących na rynku polskim dostawców. O sukcesie Targów GARDENIA decyduje hybrydowa formuła, która sprzyja nawiązywaniu relacji biznesowych, wymianie wiedzy i doświadczeń oraz zdobywaniu branżowego know-how, a także konsumenckiemu wymiarowi wydarzenia. Ważnym elementem Targów GARDENIA jest prezentacja trendów w branży ogrodniczej oraz liczne wydarzenia towarzyszące zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów ogrodnictwa. Targi GARDENIA to również rzetelne źródło wiedzy na temat trendów oraz miejsce spotkań integrujące środowisko ogrodnicze. Już dziś warto podjąć decyzję dotyczącą udziału w Targach GARDENIA. Termin zgłoszeń mija 30 października. Najważniejszą zaletą wcześniejszego zgłoszenia w Targach jest możliwość wielomiesięcznej promocji wystawców i ich produktów przed Targami.

Biznes i pasja w jednym miejscu

W 2021 roku Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA po raz kolejny połączą biznes oraz pasję do ogrodnictwa, skupiając w jednym miejscu i czasie profesjonalnych zwiedzających i najważniejsze ogrodnicze autorytety oraz  innowacyjne rozwiązania do zastosowania profesjonalnego oraz amatorskiego.  Atutem Targów jest różnorodny zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających i szerokiej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży ogrodniczej. Profesjonaliści będą mogli uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach, m.in. Arenie Krajobrazu i Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej. To dwie merytoryczne konferencje, podczas których polscy i zagraniczni prelegenci podzielą się swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem w branży ogrodniczej.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i biznesowe możliwości

GRUPA MTP bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiedziały na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników robimy to, co konieczne, ale i znacznie więcej. Przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała. Uczestnicy biorący udział w wydarzeniach mają szeroki dostęp do środków do dezynfekcji oraz maseczek ochronnych. Wszystko to w trosce o wspólne bezpieczeństwo i rozwój biznesowych możliwości.

Zapraszamy do udziału

GARDENIA to wydarzenie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku i jedyna w naszym kraju impreza łącząca profesjonalistów i hobbystów z branży ogrodniczej. To ważne źródło inspiracji i wiedzy
o najnowszych trendach w ogrodnictwie. Każdego roku wystawcy przygotowują wyjątkowo bogatą
i różnorodną ofertę, a stowarzyszenia i związki branżowe wspierają Targi pod względem merytorycznym.