Organizator:

GARDENIA 2021 – w pełnej gotowości

Podziel się

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA zmieniają się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i duchem czasu. Już 11-14 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się XV edycja tego wydarzenia! Ten niezwykły jubileusz stanowi dobitne potwierdzenie renomy i kluczowego znaczenia GARDENII w branży ogrodniczej w Polsce i Europie Śr. W 2021 r. targom towarzyszyć Kongres Liderów Branży Ogrodniczej.

W b.r. GARDENIA zgromadziła aż 25 331 uczestników i ponad 400 wystawców, spośród których wielu prezentowało swoje nowości rynkowe, m.in. rośliny ozdobne, produkty przeznaczone do ich pielęgnacji, maszyny i urządzenia. Bilans tegorocznych targów nie pozostawia złudzeń – GARDENIA to dla sektora ogrodniczego najważniejszy punkt kalendarza spotkań biznesowych na targowej mapie Polski!  

XV-lecie GARDENII

Już od 15 lat sezon ogrodniczy rozpoczyna się właśnie w Poznaniu. W przyszłym roku się to nie zmieni – GARDENIA odbędzie się w formule uwzględniającej najnowsze normy bezpieczeństwa wraz z Kongresem Liderów Branży Ogrodniczej, w którym udział weźmie m.in. Oliver Mathys – międzynarodowej sławy konsultant centrów ogrodniczych. Wystawcy biorący udział w GARDENII 2021 otrzymają wyjątkową możliwość bezpośredniego nawiązania relacji handlowych ze swoimi potencjalnymi partnerami biznesowymi i poszerzenia bazy kontaktów handlowych. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa zdrowotnego będą mogli też zaprezentować ogrodnicze nowości i poznać trendy nadchodzącego sezonu.

Kierunki rozwoju rynku

Organizowana już od 15 lat, GARDENIA to kreator rynku ogrodniczego i barometr jego kondycji, który z jednej strony pośredniczy w procesie wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów, z drugiej zaś motywuje polskie i zagraniczne firmy do tworzenia skutecznych strategii rozwoju w nadchodzących latach. Ogromne zainteresowanie zbliżającą się edycją targów dowodzi, że nadal umożliwiają one zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej w jednym miejscu i czasie. W 2021 r. na GARDENII nie zabraknie czołowych producentów i topowych decydentów w sektorze ogrodniczym. Tym samym targi potwierdzają swój prestiżowy status: panoramy rynku ogrodniczego.

Dla handlu i nie tylko

GARDENIA przyciąga zróżnicowane grono zwiedzających, wśród których szczególne miejsce zajmują goście biznesowi. W ramach Programu HOSTED BUYERS Targi GARDENIA odwiedzą również kupcy i hurtownicy z kilkunastu krajów świata. Dwa pierwsze dni wydarzenia wystawienniczego przeznaczone są dla przedstawicieli handlu. W tym samym czasie odbywa się Kongres Liderów Branży Ogrodniczej – będący platformą wymiany najnowszych informacji o branży ogrodniczej dla wszystkich uczestników rynku. Ostatni dzień targów dedykowany jest szerokiej publiczności. Osoby marzące o własnym, baśniowym zakątku, cudownym azylu, w którym królują wielobarwne kwiaty i piękne dekoracje, również znajdą na GARDENII coś dla siebie! Prócz zwiedzania bardzo różnorodnej i bogatej ekspozycji, mogą spotkać się z gwiazdami wielkiego formatu, specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w ogrodnictwie, jak Marek Jezierski czy Witold Czuksanow. Warsztaty „Ogród marzeń tworzony z pasją” to stały punkt programu GARDENII, który od lat ma już swoich fanów. Wiele nowych pomysłów można zaczerpnąć także podczas „Rodzinnych warsztatów ogrodniczych”.