Organizator:

Gardenia oficjalnie otwarta, nagrody wręczone

Podziel się

Za nami uroczystość oficjalnego otwarcia targów Gardenia. Była ona połączona z wręczaniem Złotych Medali MTP, nagród Acanthus Aureus, statuetek jubileuszowych oraz nagrodzeniem laureatów XI konkursu „Zieleń w mieście”.

To już XIII edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, które jak co roku zachwycają, ekscytują i inspirują. Nie zabraknie pokazu kilkudziesięciu długo wyczekiwanych nowości, które swoją odsłonę będą mieć właśnie w Poznaniu. Przygotowaliśmy również różnego rodzaju fora i kongresy, na których będzie można poznać najnowsze rozwiązania w branży ogrodniczej i architektury krajobrazu.

- Bo Gardenia to nie tylko piękne ekspozycje, ale również doskonała możliwość poznawania nowych trendów w branży. Dziś na każdym kroku możemy zaobserwować „modę” na ekologię i dbałość o tereny zielone. To widać po zainteresowaniu tymi targami. Wszystkim życzę miłych inspiracji - powiedział Tomasz Kobierski, wiceprezes Zarządu Grupy MTP.

 

Targi Gardenia to największa impreza miłośników ogrodnictwa w Polsce. Podczas targów stolicę Wielkopolski tym roku odwiedzi ponad 30.000 gości. Wśród nich będzie także 100 przedstawicieli różnych firm z 14 krajów świata.

- Poznań jest dumny z tych targów. Jesteśmy zielonym miastem, w którym od lat regularnie przybywa terenów zielonych, co znajduje odzwierciedlenie w nagrodach otrzymywanych przez nas za adaptację takowych terenów. Dlatego Gardenia idealnie pasuje do Poznania i właśnie tu jest jej miejsce - dodała Katarzyna Kierzek-Koperska, zastępczyni Prezydenta Miasta Poznania.

Wszystkie osoby zainteresowane nowymi trendami, które w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk będą mogły zapoznać się z niezwykle bogatym asortymentem ogrodniczym oraz wysłuchać porad na temat kompleksowego utrzymania ogrodu serdecznie zapraszamy na teren MTP w Poznaniu.