Organizator:

Geysersystem - witamy na Gardenii!

Podziel się

W gronie wystawców Targów Gardenia z przyjemnością witamy Geyersystem. Firma to oficjalny dystrybutor włoskiej marki Stocker – innowacyjnego producenta automatycznych zamgławiaczy geyserowych, niezastąpionych urządzeń do zwalczania komarów i kleszczy oraz skutecznego odstraszania gołębi.

Firma Stocker została założona w 1985 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwija swoją ofertę, stale wprowadzając na rynek nowe, przełomowe produkty. W ciągu tych lat zdobyła zaufanie klientów nie tylko w Europie, ale i na całym świecie, dzięki zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań oraz nieustannej dbałości o potrzeby i komfort użytkowników.

Początki firmy Stocker są skromne – założona przez Annę Stocker i Josefa Mairhofera, zaczęła od produkcji profesjonalnych nożyczek dla ogrodników. Jednak z czasem, asortyment rozszerzył się o inne narzędzia i akcesoria ogrodnicze, co pozwoliło na ekspansję rynkową zarówno w Europie, jak i poza jej granicami. W latach 90. XX wieku Stocker rozpoczął swoją działalność na rynku austriackim i niemieckim, stopniowo zdobywając kolejne segmenty rynku europejskiego.

W nowym tysiącleciu Stocker nie zwalnia tempa. Rozwój hobbystycznego ogrodnictwa oraz potrzeb specjalistycznych narzędzi doprowadził do wprowadzenia na rynek innowacyjnych rozwiązań, takich jak elektryczne pompy i systemy do bezpiecznej potacji. W 2015 roku firma obchodziła swoje 30-lecie, co było okazją do dalszego podkreślenia roli Stocker jako lidera w branży.

 Zapraszamy na stoisko firmy w dniach 16-18 października 2024 na Targach Gardenia!

Participation offer Take part in the fair