Organizator:

Gospodarstwo Ogrodnicze Global Plants wystawcą najbliższej Gardenii!

Podziel się

Wprost z "największego sadu Europy", powiatu grójeckiego, na Targi Gardenia przyjedzie Global Plants, 40-hektarowe Gospodarstwo Ogrodnicze specjalizujące się w produkcji krzewów owocowych i roślin ozdobnych. Zapraszamy na stoisko firmy w dniach 23-25 listopada.

Gospodarstwo Ogrodnicze Global Plants jest rodzinną szkółką, dla której praca z roślinami jest ogromną pasją. Przygodę ze szkółkarstwem rozpoczęli w 2015 roku, zdobywając doświadczenie w produkcji roślin owocowych. Jako młode pokolenie chcą powiązać swoją pasję z życiem zawodowym, czego dowodem jest prężnie i nowocześnie działające gospodarstwo. W ciągu kilku lat szkółka stała się jednym z wiodących producentów roślin w Polsce i Europie.

Obecnie gospodarstwo zajmuje powierzchnię 40 ha. Większość stanowią uprawy gruntowe i mateczniki, z których pozyskiwany jest materiał do dalszej produkcji. Place kontenerowe pod uprawy pojemnikowe zajmują w szkółce ponad 30 000 m2, a tunele foliowe mają łączną powierzchnię 8 500 m2.

Global Plants specjalizuje się głównie w produkcji krzewów owocowych oraz krzewów ozdobnych. Produkuje ich około  4,5 miliona rocznie.

Oferta szkółki skierowana jest do plantatorów, centrów ogrodniczych, projektantów zieleni, a także szkółek krajowych i zagranicznych.

Rośliny produkowane i sprzedawane są w pojemnikach (P9, C1, C2), multiplatach oraz w gołym korzeniu.

Więcej informacji i szczegółów mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.globalplants.pl

więcej o szkółce kup bilet zostań wystawcą