Organizator:

Już niedługo Jesienny Targ Ogrodniczy

Podziel się

Druga edycja Targu Ogrodniczego odbędzie się 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu dla miłośników ogrodnictwa!

Jesień to równie ważny czas dla prac w ogrodzie jak wiosna! Dlatego już 26-27 września zapraszamy Was do odwiedzenia Jesiennego Targu Ogrodniczego na Międzynarodowych Targach Poznańskich! W czasie dwudniowego wydarzenia, będzie można kupić wszelkie odmiany roślin, narzędzia i akcesoria ogrodnicze. Nie zabraknie też innych atrakcji.

Wśród wystawców pojawią się producenci roślin domowych, ogrodowych i cebulowych, producenci oraz dystrybutorzy narzędzi ogrodniczych, dekoracji zewnętrznych, donic  czy małej architektury ogrodowej. Targ będzie świetną okazją do zakupów oraz spotkań z ekspertami i miłośnikami ogrodnictwa w ramach sąsiedzkiego punktu wymiany roślin. To nie wszystko! Na miejscu będzie można kupić również produkty regionalne oraz rękodzieło, a na wszystkich głodnych zapraszamy na odbywający się równocześnie Targ Żywności Ekologicznej i Regionalnej.

Dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne.

Więcej informacji o wydarzeniu

Bilety dostępne online

Do zobaczenia!