Organizator:

Konkurs Inspiracje-Aranżacje [OSTO]

Podziel się

Po raz kolejny zobaczymy inspirujące projekty powstające na oczach zwiedzających! Konkurs INSPIRACJE-ARANŻACJE organizowany od lat przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów odbędzie się w tym roku pod hasłem "Chillout w ogrodzie".

Tegoroczne zadanie konkursowe polega na stworzeniu aranżacji ogrodowej na powierzchni 13,5 m2, którego przewodnia tematyka to „Chillout w ogrodzie”.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na przygotowaniu i zgłoszeniu  projektu aranżacji czyli wypełnienie i przesłanie mailem do dnia 20.10.2023 r. formularza zgłoszeniowego pobranego ze strony internetowej organizatora – www.osto.pl. oraz nadesłanie do dnia 06.11.2023 r. projektu aranżacji konkursowej. Uczestnicy mogą  zgłaszać się do konkursu zarówno indywidualnie, jak i w zespołach. Każdy uczestnik konkursu lub zespół może zgłosić tylko jeden projekt aranżacji.

Drugim etapem konkursu jest realizacja projektu w finale konkursu, podczas Targów GARDENIA 2023. Budowa głównych elementów aranżacji odbywa się w dniu 22.11.2023 r., a dokończenie w pierwszym dniu targów, na oczach zwiedzających. Zwycięzców konkursu wyłania publiczność w drodze głosowania.

Laureat konkursu otrzymuje nagrodę główną w postaci wycieczki edukacyjnej na targi Chelsea Flower Show 2024!

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Katarzyną Ressel – tel. 512329839, adres e-mail: katarzynaressel@gmail.com

Termin nadsyłania zgłoszenia uczestnika do konkursu upływa 20.10.2023

Termin nadsyłania projektów aranżacji do konkursu upływa 06.11.2023

Dowiedz się więcej