Organizator:

KRONEN na Targach Gardenia 2023- Poznajcie Lily!

Podziel się

Naukowcy i eksperci KRONEN nie ustają w pracach nad kolejnymi innowacjami, które unowocześniają rynek ogrodniczy. W tym roku na Targach Gardenia w Poznaniu firma Lasland – właściciel marki KRONEN zaprezentuje nam innowację, przygotowaną z myślą o swoich odbiorcach biznesowych – ale też o wszystkich miłośnikach roślin i ogrodnictwa.

Nowość – to Lily AI - czyli wirtualny doradca ogrodniczy. Lily oferuje porady i odpowiada na pytania z zakresu ogrodnictwa, bazując na wyspecjalizowanej wiedzy ekspertów KRONEN® oraz wykorzystując zasoby AI (sztucznej inteligencji). Dostęp do Lily jest łatwy i wygodny dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej w telefonie, lub dostępnemu na stronie internetowej KRONEN®, modułowi chatu.

Jesteście gotowi, by poznać Lily? Szczegóły nowego rozwiązania poznamy już 23 listopada, na stoisku KRONEN (Pawilon 5E, Stoisko 6). A w sobotę 25 listopada zapraszamy na zabawę z Lily i nagrodami od KRONEN, którą poprowadzi Witold Czuksanow – popularyzator ogrodniczej pasji, dziennikarz, autor książek i publikacji z dziedziny ogrodniczej.

 

O KRONEN

KRONEN jest liderem na rynku podłoży ogrodniczych. Eksperci marki nie ustają w procesie tworzenia kolejnych innowacji, które mają na celu wprowadzanie nowych rozwiązań w duchu zrównoważonego rozwoju w ogrodnictwie. W historii KRONEN wyróżniamy innowacje, które stały się kamieniem milowym na rynku ogrodniczym:

 - KRONEN  ECOFIBREX® – w pełni organiczny składnik wzbogacający  podłoże -  włókna drzewne, powstające z szybko odnawialnych zasobów naturalnych

- KRONEN EKO-kompost nowej generacji - bioaktywny ekokompost, pozyskiwany z biomasy porolniczej w procesie fermentacji bez emisji CO2 do atmosfery

- KRONEN TERRA PRETA – linia podłoży beztorfowych o składzie inspirowanym ultra żyzną ziemią Indian Amazonki-  bogata w humus i węgiel roślinny.

 

Więcej informacji na www.kronen.pl