Organizator:

Na Targach GARDENIA widzimy się w listopadzie!

Podziel się

NAJBLIŻSZA EDYCJA TARGÓW GARDENIA: 17-19 listopada 2022

Biorąc pod uwagę opinię wieloletnich wystawców oraz nowych kontrahentów Gardenii, a także sugestie patronów i partnerów wydarzenia, tematyka edycji jesiennej zostanie rozszerzona, a same Targi i w bieżącym roku odbędą się w listopadowym terminie. Odejście od tradycji, którą w przypadku Gardenii jest spotkanie w lutym, będzie korzystne dla wszystkich stron – ubiegły rok doskonale to pokazał!

Branża ogrodnicza doskonale radzi sobie w tym niemal ekstremalnym środowisku, wyciskając warunki rynkowe jak przysłowiową cytrynę. – To właśnie firmy zajmujące się szeroko pojętą zielenią powiedziały nam: spróbujmy inaczej! Pozostajemy otwarci na nowe rozwiązania i dzięki temu możemy lepiej realizować wspólny cel: aranżowanie spotkań profesjonalistów i pasjonatów w jak najbardziej sprzyjających warunkach – mówi Paulina Maniecka, dyrektor projektu.

Biznesowa jesień dla całej branży

– Dążymy do elastyczności, bo sens naszej działalności pojawia się wtedy, kiedy służy interesom branży. Jeżeli branża wybiera listopad, jesteśmy gotowi dostosować się do tej sugestii – dodaje Paulina Maniecka. Wiele firm to właśnie jesienią podejmuje najważniejsze decyzje na kolejny sezon, jest to moment oddechu, ale i wniosków po intensywnym okresie wiosenno-letnim. Listopadowe spotkanie obejmie więc wszystkie sektory branży ogrodniczej, które stanowią trzon biznesowego wymiaru Targów Gardenia. Sektor florystyczny również w tym roku urozmaici ofertę ekspozycyjną i program wydarzeń. W programie tym znajdzie się także pierwotnie planowana na luty konferencja dla architektów, Arena Krajobrazu, oraz Miejska Sztuka Ogrodowa, czyli spotkanie zarządców, aktywistów i projektantów zieleni w przestrzeni publicznej. Równolegle zaproponowany zostanie szereg zróżnicowanych prelekcji i warsztatów, które umożliwią profesjonalistom nie tylko rozeznanie w rynkowych nowościach i trendach, ale i doskonalenie w wielu zawodowych obszarach.

Z optymizmem i dobrą energią

Targi Gardenia łączą nie tylko zaangażowanych partnerów, ale także pasjonatów, dla których wartością nadrzędną jest pozytywna relacja. Wierzymy, że współdziałanie przynosi wyłącznie dobre decyzje, a w ślad za nimi idą owocne spotkania. Już teraz przygotowujemy się więc do niezwykle intensywnego i bogatego w wartościowe kontakty wydarzenia w listopadzie tego roku!

 

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

--------------------------

Co z biletami❓

Zakupione bilety nie zachowują ważności, z tego powodu proponujemy dwie możliwości:

  1. Posiadane bilety można wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu na voucher prosimy o kontakt na adres: info@tobilet.pl w terminie do 28-02-2022.
  2. Jeśli zdecydujecie się Państwo oddać bilet prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 14-02-2022.

------------------------

 

Do zobaczenia jesienią!

A w międzyczasie zapraszamy na Wiosenny Targ Ogrodniczy, które odbędzie się 26-27 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej informacji na profilu wydarzenia: KLIK!