Organizator:

Nowy termin Kongresu Liderów Online- 24-26.02.2021

Podziel się

Mają na uwadze światowe trendy oraz rosnącą popularność wydarzeń organizowanych w trybie online, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu kongresu na termin 24-26 lutego 2021 roku i zorganizowaniu go za pośrednictwem najnowocześniejszej na świecie platformy organizacji spotkań online – GRIP.

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej to wydarzenie tworzone w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki przedstawicieli branży. Mają na uwadze światowe trendy oraz rosnącą popularność wydarzeń organizowanych w trybie online, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu kongresu na termin 24-26 lutego 2021 roku i zorganizowaniu go za pośrednictwem najnowocześniejszej na świecie platformy organizacji spotkań online – GRIP, która stworzy nie tylko doskonałe warunki do śledzenia konferencji, ale też umożliwi wirtualne spotkania na nieznanym do tej pory na polskim rynku wymiarze.

GRIP to niezwykle zaawansowana, ale zarazem intuicyjna platforma umożlwiająca spotkania w sieci oraz dotarcie do klientów z całego świata. Zaletą aplikacji jest możliwość korzystania zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych oraz jej kompatybilność z kalendarzami Google i Outlook. Prosta formuła aplikacji daje realne i mierzalne informacje na temat odwiedzin profilu oraz zainteresowania spotkaniem ze strony potencjalnego kontrahenta, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie rozmów biznesowych i finalizacja kontraktacji.  Z uwagi na fakt, iż jest to obecnie najlepsze narzędzie do organizacji spotkań branżowych, organizatorzy Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej zdecydowali się  wdrożyć  system go podczas nadchodzącego wydarzenia online.

Program wydarzenia pozostaje niezmienny. Warsztaty i szkolenia poprowadzą eksperci z Polski i Europy, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Wśród prelegentów pojawią się Janina Bąk, Sylwia Piskulska, Artur Jabłoński, Karol Leja, Marek Borowiński, Robert Radkiewicz, Marta Orzechowska, Łukasz Cholewicki a także gość specjalny Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm branży ogrodniczej oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie. Prelegenci opowiedzą m.in. o nowych trendach w branży ogrodniczej, zmianach w zrachowaniach konsumentów pod wpływem pandemii, skutecznych sposobach na promocję, efektywnych technikach radzenia sobie z trudnym klientem, marketingu pokryzysowym, optymalizacji kosztów oraz wielu innych istotnych tematach. Udział w Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej  z pewnością wzbogaci każdy biznes o świeże spojrzenie i nowe pomysły na rozwój.

Partnerami wydarzenia są: Euromonitor International, 1000ideas, Agencja interaktywna r360, Grupa MTP.

 

Z poważaniem,

Zespół organizacyjny Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej