Organizator:

Oczekujesz nowego wydarzenia w branży ogrodniczej?

Podziel się

Nastawionego tylko na BIZNES, DYNAMICZNE pokazy maszyn i prezentację nowych katalogów na sezon 2020?

Weź udział w PREMIEROWEJ edycji Targów GREEN AREA SHOW, gdzie w jednym miejscu i czasie spotkasz LIDERÓW z branży ogrodniczej oraz poznasz ich nowości!

Targi GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule skierowanej tylko do profesjonalnych zwiedzających. Do udziału zapraszamy m.in.: przedstawicieli zakładów komunalnych, pracowników zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody i architektów krajobrazu. Pierwsza edycja wydarzenie z pewnością będzie też interesująca dla właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców dróg i nieruchomości, kadry zarządzającej z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych.

Dla zwiedzających Targi będą okazją do poznania najnowszych trendów branżowych i wymiany poglądów. To także idealny czas na to, by przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z obecnymi partnerami biznesowymi i potencjalnie nowymi kontrahentami. Uczestnicy Targów będą mogli również podzielić się swoją opinią z dotychczasowymi dostawcami na temat marki i produktów. Dla wystawców GREEN AREA SHOW to możliwość wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów oraz ich szerokiego promowania wśród profesjonalistów. Obecność na wydarzeniu z korzyścią przełoży się również na proces umacniania wizerunku firmy na rynku.

GREEN AREA SHOW to spotkanie w gronie branżowych liderów. Do grona wystawców zapraszamy producentów maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego oraz przedstawicieli z pozostałych sektorów ogrodniczych jak: opryskiwacze, nawozy, nasiona, torfy, podłoża, chemia ogrodowa.

Wśród wystawców GAS 2019 pojawią się takie firmy jak: : AL-KO, AVANT, HONDA, HUSQVARNA, JOHN DEERE, ISEKI, KUBOTA, VICTUS z marką OLEO MAC i PERFETTO z urządzeniami TORO, MALOEX, BROSS, GRUPA INCO, ML, INTERMAS POLSKA, KALNAS, AGARIS POLAND, LASLAND, KRONEN, GEO POLSKA, AGRIMPEX i wiele innych.

Widzimy się 2-3 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie!

Więcej informacji znajdziesz na www.gashow.pl

>> KUP BILET <<