Organizator:

Ogrodnicze powitanie spóźnionej wiosny

Podziel się

Wreszcie można nadrobić stracony czas i oddać się pracom ogrodniczym bez obaw, że świeżo posadzone rośliny przemarzną. Wszystko do ogrodu i na balkon będzie można nabyć na Wiosennym Targu Ogrodniczym, który odbędzie się w ostatni weekend maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Kwiaty, zioła, warzywa, owoce, byliny, trawy, drzewa i krzewy ozdobne. Nasiona, cebulki i sadzonki. Doniczki, osłonki i narzędzia ogrodnicze. Meble i dekoracje do ogrodu oraz na balkon. Rękodzieło i lokalne jedzenie. To wszystko będzie można nabyć na kiermaszu, a przy okazji porozmawiać z fachowcami, którzy na pewno doradzą, jakie rośliny wybrać. Aby czas zakupów był jeszcze bardziej przyjemny, na wszystkich głodnych czekać będzie strefa foodtrucków.

 

- Każdy roślinoholik znajdzie na targu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy urządza balkon, czy pragnie upiększyć swój ogród – mówi Paulina Maniecka, dyrektorka Wiosennego Targu Ogrodniczego. – To również świetna okazja, by poznać nowości i zobaczyć, co akurat jest w ogrodowej modzie – dodaje.

Kiermasz odbywać się będzie na dużym terenie otwartym, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Bilety w cenie 7 zł można nabyć online na platformie ToBilet.pl.

Wiosenny Targ Ogrodniczy

Kiedy: 29-30 maja 2021

Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie (wejście od ulicy Bukowskiej, vis-a-vis Hotelu Sheraton)

Godziny otwarcia: sobota – 10:00-16:00, niedziela – 10:00-15:00

Bilety

Więcej informacji

Do zobaczenia!