Organizator:

Ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń!

Podziel się

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon ogrodniczy, który swoją inaugurację będzie mieć na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA.

XIV edycja wydarzenia odbędzie się w Poznaniu w dniach 13-15 lutego 2020 roku. Dla wystawców GARDENIA to możliwość  zdobycia nowych dostawców, prezentacja ogrodniczych nowości, moc inspiracji i szansa, by dowiedzieć się, jaka moda zapanuje w nadchodzącym sezonie. Odpowiednio spożytkowany czas w czasie Targów GARDENIA pomoże również zwiększyć świadomość wśród odwiedzających i zbudować silniejszą więź z klientem.

Przedłużony o tydzień termin zgłoszeń na Targi GARDENIA zaowocował rezerwacją aż 75% powierzchni wystawienniczej. XIV edycja GARDENII pod względem prezentacji innowacyjnych rozwiązań zapowiada się obiecująco. Wśród zgłoszonych firmy mamy wielu branżowych liderów. Na Targach pojawią się też firmy, które po krótkiej nieobecności wracają do Poznania z nową ofertą. Grono wystawców poszerzą też nowe firmy, które rozpoczynają swoją działalność na rynku ogrodniczym.

To już ostatni moment, by wziąć udział w Targach GARDENIA. Po 18 listopada rozpoczynamy lokalizację.

W celu zgłoszenia uczestnictwa prosimy o zalogowanie się w portalu STREFA WYSTAWCY

Można tam w łatwy i szybki sposób zamówić powierzchnię – ustalić metraż, wybrać rodzaj stoiska oraz przekazać życzenia dotyczące lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu

Aleksandra Konopa