Organizator:

Piotr Sekunda w dwóch wyjątkowych wydarzeniach

Podziel się

Mistrz florystyki, Piotr Sekunda, tym razem na Gardenii zaprezentuje widzom wyjątkowe, zupełnie inne wrażenia florystyczne, utrzymane w duchu świąt i... biznesu! Zapraszamy 23 i 24 listopada w okolice sceny głównej w pawilonie 6.

BEZ LIMITU, to nasze autorskie spotkanie i florystyczne tworzenie na stoisku Floral Academy. To niezwykła przygoda z Piotrem Sekundą!

W czwartek 23 listopada, tym razem, na oczach gości Targów Gardenia przygotujemy zimowe kompozycje szeroko pojmowanym przestrzeniom biznesowym. W trakcie tego spotkania powstaną spektakularne zimowe aranżacje, które na co dzień proponujemy największym biznesowym klientom! Wykorzystamy sezonowe roślinny i naturalne materiały! Za pomocą autorskich metod i patentów, połączymy je w mistrzowską całość!

Każdy z odwiedzających targi gości - na naszym stoisku - będzie miał okazję do zadawania pytań, a prowadzący opowie o projektowaniu i własnej idei tworzenia, a także zaprezentuje sposób jej działania.


Zapraszamy na czwartkowe spotkanie Sekunda STYLowo tuż przy Scenie Głównej!
Czwartek, 23 listopada, Stoisko FA, od godz. 11:00 (czas trwania - około 2 godziny).

 

PRZESTRZEŃ, to nasza florystyczna opowieść o aranżacjach dedykowanych szeroko pojmowanym przestrzeniom biznesowym.

To tutaj na poznańskiej scenie - 24 listopada - PIOTR SEKUNDA podzieli się swoim doświadczeniem we współpracy z ponad 50. polskimi i międzynarodowymi firmami! W trakcie pokazu powstaną spektakularne zimowe aranżacje, które na co dzień proponujemy największym biznesowym klientom! Wykorzystamy sezonowe roślinny i naturalne materiały! Za pomocą autorskich metod i pate tów, połączymy je w mistrzowską całość! To właśnie na listopadowym spotkaniu skupimy szczególną uwagę na dzieleniu się swoją wiedzą i doświadczeniem - bez limitu. Każdy z gości będzie miał okazję do zadawania pytań, a prowadzący opowie o projektowaniu i własnej idei tworzenia, a także zaprezentuje sposób jej działania.


Zapraszamy na piątkowy pokaz Sekunda STYLowo na tegorocznej scenie Targów Gardenia!
Piątek, 24 listopada, Scena Główna, godz. 14:30 (czas trwania - około 1,5
godziny)

KUP BILET Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy