Organizator:

Poznaj tajniki projektowania w Vectorworks Landmark

Podziel się

Vectorworks Landmark to najbardziej wszechstronne oprogramowanie dla architektów krajobrazu. Weź udział w szkoleniu 13 i 14 lutego. Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Poznaj tajniki projektowania w Vectorworks Landmark - najbardziej wszechstronnym oprogramowaniu dla architektów krajobrazu. Vectorworks umożliwia pracę na każdym etapie projektowym, od koncepcji, przez projekt techniczny i wizualizacje po plansze do prezentacji projektu. Podczas intensywnych warsztatów poznamy podstawy rysowania 2D oraz modelowania 3D w Vectorworks. Wykorzystamy również narzędzia zaprojektowane specjalnie dla architektów krajobrazu, ułatwiające projektowanie roślinności i tworzenie dokumentacji. Wykonamy analizę nasłonecznienia, aby najlepiej dopasować projekt do istniejącego otoczenia. Zaprezentujemy również metody dynamicznej wizualizacji danych, które ułatwiają podejmowanie decyzji podczas projektowania np. dzięki graficznemu przedstawieniu wymagań roślin. Użycie zasobów bibliotecznych, zarówno gotowych oraz samodzielnie stworzonych, umożliwii znaczne przyspieszenie procesu projektowego. Jeszcze nigdy przejście z projektowania 2D na inteligentne projektowanie 3D/BIM nie było tak proste.

Na warsztaty zapraszamy do salki konferencyjnej 1A, na antresoli w pawilonie 7. Odbędą się 13 i 14 lutego w godzinach 10 -14. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny ale wymaga rejestracji. 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 13.02. ZAREJESTRUJ SIĘ NA 14.02.