Organizator:

Poznaj wystawców Targów Gardenia 2022: ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o.

Podziel się

Aries Power Equipment Sp. z o.o. od blisko trzech dekad wprowadza na polski rynek nowoczesne maszyny i urządzenia Honda oraz wielu innych renomowanych światowych producentów, które są przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, profesjonalistów oraz instytucji i służb państwowych.

 

Aries Power Equipment, spółka z większościowym udziałem japońskiej firmy handlowej Kanematsu i polskiego inwestora, powstała jesienią 1992 roku, a w styczniu 1993 roku., na podstawie umowy z Honda Motor Co., stała się Generalnym Dystrybutorem maszyn i urządzeń Honda w Polsce i jednocześnie jednym z niezależnych europejskich dostawców produktów Honda. Spółka została utworzona w bardzo trudnym momencie transformacji polskiej gospodarki i wolnego rynku, ale z bardzo silnym przekonaniem, że rodzimy rynek będzie potrzebować maszyn oraz urządzeń na najwyższym światowym poziomie. Firma nieustannie się rozwija poszerzając ofertę o najnowsze maszyny i urządzenia, nawiązując współpracę z kolejnymi wiarygodnymi producentami i budując na terenie kraju Autoryzowaną Sieć Sprzedaży i Serwisu, która dziś liczy ponad 200 partnerów. Początkowy 7-osobowy zespół pracowników ewoluował do ponad 40-osobowej, prężnie działającej ekipy specjalistów.


Generalny Dystrybutor Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce

Aries Power Equipment, od początku swojego istnienia, zaopatruje polski rynek w szeroką gamę maszyn i urządzeń Koncernu Honda, który od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i liderem światowej myśli technicznej, co potwierdzają międzynarodowe wyróżnienia, np.

  • rankingi „Best Global Brands” (Najlepsze Marki Świata – w 2019r. 29. pozycja),
  • ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX najbardziej ekologicznych marek świata (3. Pozycja w 2012 r.),
  • IBEX Innovation Award 2016 za innowacyjne technologie przyjazne przyszłym użytkownikom zastosowane w silnikach zaburtowych Honda Marine BF4/5/6.


Koncern Honda jest również od lat doceniany za stosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska i stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w celu zachowania czystego powietrza i efektywnego wykorzystywania zasobów. Koncern Honda, idąc z duchem potrzeb nowoczesnego świata, rozwija także ekologiczną technikę w ogrodzie proponując nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia, wyciszone urządzenia spalinowe o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin. Kosiarki Honda posiadają znak handlowy E-spec - przyjaciel środowiska wyróżniający je za wdrożenie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Odzwierciedleniem japońskiej jakości jest wydłużony, 5-letni okres gwarancji przyznawany przez Aries Power Equipment klientom indywidualnym, którzy przestrzegają warunków gwarancji.

W ofercie Aries Power Equipment znajdują się urządzenia Honda do pielęgnacji ogrodów, jak kosiarki spalinowe wyposażone w silniki o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin Super Komfort HRX, IZY HRG, kosiarki dla profesjonalistów PROF HRH oraz kosiarki elektryczne HRE, kosiarki akumulatorowe IZY ON, rodzina robotów koszących Honda Miimo, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, glebogryzarki, nożyce do przycinania żywopłotów, profesjonalny zestaw Multipro® do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich, profesjonalny zestaw maszyn do pielęgnacji boisk z nawierzchnią syntetyczną oraz silniki do maszyn, agregaty prądotwórcze oraz motopompy Honda i wyposażone w silniki Honda, rodzina profesjonalnych agregatów prądotwórczych EA z silnikami Honda uzupełniająca ofertę agregatów Honda, odśnieżarki, maszyny do zrębkowania GTS z silnikami Honda, a także silniki zaburtowe i pontony składane Honda Marine.


Wyłączny Dystrybutor maszyn i urządzeń światowych producentów

Aries Power Equipment jest również wyłącznym dystrybutorem produktów innych renomowanych japońskich i światowych producentów, jak kosiarko-karczownic ORECmaszyn budowlanych MIKASA, motopomp MATSUSAKA i DAISHIN, agregatów prądotwórczych HIMOINSA i EUROPOWER, wysokoprężnych silników KUBOTA, minikoparek AIRMAN, Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych, przenośnych banków energii, bogatej gamy kosiarek WALKER. 

 

Spotkaj się z przedstawicielami firmy w czasie najbliższej Gardenii!

Strona firmowa