Organizator:

Poznaj wystawców Targów Gardenia 2022: Cellfast

Podziel się

Firma Cellfast jest czołowym polskim producentem węży, narzędzi, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Przez lata Grupa zainwestowała znaczne środki w nowoczesny park maszynowy, nowe technologie, a przede wszystkim w kapitał ludzki. Przeprowadzone działania dają firmie poczucie bezpieczeństwa i pozwalają z powodzeniem funkcjonować na rynku krajowym i zagranicznym, oferując produkty najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Niezwykle miło nam poinformować, że po raz kolejny Cellfast będzie towarzyszyć Targom Gardenia! W ubiegłorocznej edycji (2021) firma zdobyła nagrodę Złoty Medal Grupy MTP za zraszacz pistoletowy HYDRON IDEAL™ oraz Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Serdecznie zapraszamy do poznania oferty firmy Cellfast, obejrzenia filmu o jej działalności oraz oczywiście do spotkania z jej przedstawicielami w czasie zbliżających się Targów Gardenia!

 

    

Zobacz firmę