Organizator:

Poznaj wystawców Targów Gardenia 2022: Szkółka Sutkowscy

Podziel się

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Sutkowscy wystawcą Targów Gardenia 2022

Witamy kolejnego wystawcę!

 

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Sutkowscy pierwsze rośliny sprzedawała już w 1995 roku w Centrum Ogrodniczym w Sulejówku. Dwa lata później powstało duże Centrum Ogrodnicze "Ogród i Dom" w Choszczówce Stojeckiej koło Mińska Mazowieckiego i firma utworzyła 3 ha szkółkę roślin. W 2005 roku w Sinołęce koło Kałuszyna zakupiła 300 hektarowe gospodarstwo rolne, należące kiedyś do Doświadczalnego Instytutu Sadownictwa, które szybko zmieniła w profesjonalną Szkółkę Drzew i Krzewów Ozdobnych.

Szkółka specjalizuje się w produkcji roślin w gruncie, głównie - Thuja occ.' Smaragd' i Picea pungens, ale również : Thuja occ. 'Brabant', Thuja occ. 'Columna', Thuja plicata 'Gelderland' , Thuja occ. 'Danica' ,Thuja occ. 'Sunkinst' oraz inne gatunki iglaków np: Abies , Chamaecyparis, Juniperus, Larix, Metasequoia, Picea , Pinus , Taxus i roślin liściastych np: Acer, Berberis, Betula, Buxus, Carpinus, Cornus, Deutzia, Euonymus, Forsythia, Hedera, Hydrangea, Philadelphus, Physocarpus, Platanus, Potentilla, Quercus, Rododendron, Salix, Sorbus, Spirea, Tilia, Viburnum, Weigela i inne.

Oferta szkółki stale się rozszerza. Dobra jakość roślin i niskie ceny powodują, że zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy: Niemcy, Rosja, Holandia, Dania, Finlandia, Włochy, Litwa, Białoruś, Norwegia, Ukraina, Rumunia.

Zapraszamy na stoisko Szkółki Sutkowscy w czasie najbliższej Gardenii!

Strona firmowa