Organizator:

Premierowa edycja warsztatów z Wojciechem Wardeckim tylko na Targach GARDENIA 2020

Podziel się

Wojciecha Wardeckiego fanom ogrodnictwa nie trzeba specjalnie przedstawiać. Projektant i założyciel ogrodów, bloger i propagator wiedzy ogrodniczej po raz kolejny poprowadzi warsztaty podczas Targów GARDENIA. Premierowo będzie można podczas nich stworzyć wianek z sukulentów.

 

Jeśli jesteś miłośnikiem sukulentów, chcesz dowiedzieć się więcej informacji o tych wyjątkowych roślinach, lubisz pracować z roślinami i tworzyć kreatywne aranżacje? Koniecznie zapisz się i kup bilet na to wydarzenie. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich kochających niebanalne, trwałe i całkowicie naturalne ozdoby domów, tarasów i ogrodów. Uczestnicy warsztatów zdobędą rzetelną wiedzę, jak samodzielnie wykonać wianek z topowych roślin jakimi są sukulenty. Dowiedzą się jak go pielęgnować by był ozdobą długi czas.

Wianek o średnicy około 30 cm zostanie wykonany przez uczestników zajęć wyłącznie z naturalnych materiałów i żywych roślin. Jesteśmy EKO - nie korzystamy z plastiku i sztucznych ozdób nieprzyjaznych środowisku. Oczywiście stworzone dzieła będzie można zabrać ze sobą do domu, aby cieszyły oko nie tylko na wiosnę. 

Warsztaty odbędą się podczas Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 15.02.2020 r.  Zaplanowaliśmy jedną grupę warsztatową o godzinie 11:30 - 13:30 

Bilety są dostępne już teraz online, poprzez platformę TOBILET.PL