Organizator:

Premierowe wydarzenie na Gardenii 2020!

Podziel się

Z przyjemnością ogłaszamy, że Targi GARDENIA są współorganizatorem premierowej edycji wydarzenia Arena Krajobrazu!

ARENA KRAJOBRAZU to nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule skierowanej przede wszystkim do profesjonalistów. Do udziału zaproszeni zostali między innymi projektanci, architekci krajobrazu, studenci uczelni o profilu ogrodniczym i architektonicznym, ogrodnicy, a także pracownicy działów promocji i zakładów zieleni miejskiej.

Celem ARENY KRAJOBRAZU jest zaprezentowanie najnowszych trendów w branży projektowej, a także wymiana poglądów w gronie zawodowców. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję, by posłuchać prezentacji i doświadczeń architektów uznanych na najlepszych pokazach ogrodniczych w Europie. Nowością programu będą przeglądy portfolio polskich architektów krajobrazu prowadzone przez gości specjalnych z Wielkiej Brytanii, Finlandii i Chin. Część prezentacyjną wzbogacą pokazy cięcia drzew i krzewów oraz pokazy cięcia i pielęgnacji róż Nie zabraknie też warsztatów poświęconych pielęgnacji drzew i krzewów owocowych.

Celem ARENY jest dać profesjonalistom z branży ogrodniczej tuż przed kolejnym sezonem możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi trendami w projektowaniu ogrodów. Na program złoży się kilkanaście praktycznych warsztatów i pokazów, które zostały tak pomyślane, aby każdy z uczestników mógł na żywo skonfrontować swoje dotychczasowe doświadczenia – mówi Tomek Ciesielski szef Fundacji FRACTAL, która jest organizatorem tego wydarzenia.

Partnerami wydarzenia są: Lider Biznesu. Ogrodniczy Magazyn Branżowy, Zieleń Miejska, Gardener`s World edycja Polska, Mój Piękny Ogród.