Organizator:

Projekt „Busem przez polskie ogrody” na Targach Gardenia 2020

Podziel się

Projekt „Busem przez polskie ogrody” rozpoczął się w styczniu 2018 roku i nieprzerwanie trwa do dzisiaj. Tomasz Szostak – jego autor, już przygotowuje się do sezonu 2020! Spotkacie go już w 15 lutego na Targach Gardenia w Poznaniu

Zgodnie z założeniami projektu, w 2019 roku odbyły się 24 wizyty w przepięknych ogrodach prywatnych. To z kolei przekłada się kilometry, których bus w barwach projektu, przejechał już ponad 12 tysięcy. Oprócz wizyt w ogrodach prywatnych bus trafia także w inne ciekawe miejsca, jak ogrody pokazowe, arboreta, szkółki, targi czy imprezy. To wszystko powoduje, że bus jest bardzo rozpoznawalny, a ilość materiałów i inspiracji jakie z jego pomocą udało się zgromadzić, na okrągło inspiruje i zachwyca Czytelników bloga zogrodemnaty.pl. Twórce tego niesamowitego projektu spotkacie już w sobotę 15.02.2020 na Targach Gardenia, gdzie na scenie w pawilonie 8A o godzinie 13 opowie o swoim nowatorskim pomyśle. 

Warto również przypomnieć, że projekt łączy wizyty w oryginalnych ogrodach z ciekawą prezentacją Partnerów i ich produktów. W sezonie 2019 partnerami byli: Vilmorin Garden, Husqvarna, Gardena, Viva Garden Viva Home, Rolmarket.pl, Kronen, Kwazar i Gnejsy.pl. Podkreślenia wymaga również fakt, że ma misję edukacyjną, w oryginalny i przystępny sposób pokazując pasję i radość jaką może nieść samodzielne i przemyślane zagospodarowywanie przestrzeni, stosowanie ciekawych rozwiązań w zakresie materiałów, produktów, architektury ogrodowej i nasadzeń roślinnych. Udowadnia również, że własnymi pomysłami, podpartymi ciężką i systematyczną pracą, można osiągnąć spektakularne efekty, które mogą zachwycać i inspirować tysiące osób.