Organizator:

Przed jakimi wyzwaniami stoi ogrodnictwo?

Podziel się

Mocnym tematem poruszanym przez 3 dni trwania Targów Gardenia w 2020 roku były zmiany klimatyczne oraz występujące ekstremalne warunki pogodowe od suszy do ulewnych opadów. Zobacz wywiad z Ryszardem Łukowiczem z firmy specjalizującej się w nawadnianiu P.H.U. Adviser

Brak równowagi i występowanie ekstremalnych warunków pogodowych nie ułatwiają utrzymania pięknego, zielonego ogrodu. Woda należy do podstawowych czynników przyrodniczych i bez niej rośliny nie moga się rozwijać.Coraz trudniej utrzymać jej odpowiedni stan w ogrodowym ekosystemie. Racjonalne gospodarowanie zasobami wodnymi powinno mieć na uwadzę zarówno oszczędzanie wody, ale także dbanie o jej jak najlepszą jakość. Zapytaliśmy Ryszarda Łukowicza, z firmy P.H.U. Adviser o to przed jakimi wyzwaniami stanie ogrodnictwo w najbliższym okresie.

ZOBACZ FILM

Firma ADVISER zajmuje się projektowaniem i instalacją specjalistycznych systemów nawadniania i płynnego nawożenia w produkcji ogrodniczej oraz systemów sterowania klimatem w szklarniach. Nawadniamy także ogrody, parki, tereny zieleni i obiekty sportowe.