Organizator:

Przystań Ogrodnicza – warsztaty edukacyjne na targach GARDENIA

Podziel się

Motywem przewodnim tegorocznej edycji GARDENII jest „Racjonalne gospodarowanie wodą w ogrodzie” i tę tematykę będą zgłębiać na swoim stoisku edukatorzy: dr Joanna Gałązka i dr Jakub Garnis, twórcy projektu Zrób To Z Nami Online. W formie gry edukacyjnej będziecie mogli poznać wiele ciekawych porad z zakresu reedukacji zużycia wody w ogrodzie, sadzenia i siania roślin czy pożytecznego dbania o owady.

W czasie warsztatów dowiecie się:

  • jak zredukować zużycie wody w ogrodzie
  • jak zbudować system do zbierania deszczówki
  • jakie rośliny sadzić i siać
  • jak dbać o pożyteczne owady

Uczestnicy będą mogli zaangażować się między innymi w zdobywanie punktów za konkretne aktywności, a także w czynne poszerzanie wiedzy o łąkach kwietnych, deszczówce i owadach! Dla najbardziej aktywnych przygotowane są nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www.zrobtoznami.online oraz oczywiście na listopadowe Targi GARDENIA!

 

 

O prowadzących:
Dr Joanna Gałązka i dr Jakub Garnis to edukatorzy ogrodniczy z olbrzymią wiedzą w zakresie roślin i ogrodnictwa oraz 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu wykładów, warsztatów i szkoleń. Organizują różnego typu wydarzenia, podczas których przekazują wiedzę i praktyczne umiejętności, które odpowiadają na najnowsze trendy w ogrodnictwie. Na co dzień działają na Instagramie i Facebooku. Oboje kochają rośliny i nie wahają się ich używać! Joanna to specjalistka od roślin jadalnych. Namawia do jedzenia nie tylko ciekawych warzyw i owoców, ale też kwiatów, chwastów i drzew. Jakub to specjalista od ziół. Zgłębił tajniki ich zastosowania w praktycznie każdej dziedzinie – od ziołolecznictwa po ochronę zdrowia roślin.