Organizator:

Rodzinna sobota na Gardenii

Podziel się

Warsztaty z Witoldem Czuksanowem i Markiem Jezierskim, kiermasz ogrodniczy w paw. 6 – sobota na Gardenii zapowiada się pasjonująco! Wszystkich miłośników kwiatów i ogrodnictwa zapraszamy na targi od godz. 9:00.

10:00 rozpoczynają się rodzinne warsztaty ogrodnicze z udziałem Witolda Czuksanowa. Odnajdą się w nich zarówno osoby doświadczone w temacie zieleni, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ogrodnictwem. Te warsztaty to również doskonała okazja do „zarażenia” ogrodnictwem swoich pociech. Zapraszamy do stoiska 86 w pawilonie 5.

W przestrzeni speakers`corner od 10:45 rządził będzie Wojtek Wardecki, który za pomocą specjalistycznych narzędzi pokaże, jak stworzyć las w żarówce. Po skończonej pracy każdy będzie mógł wziąć ze sobą efekt swojej pracy, która będzie nie tylko zdobić, ale także przypominać o udziale w targach Gardenia 2019. Uwaga, na to wydarzenie bilety już się skończyły.

Podobnie jak w piątek, w sobotę również odbędą się warsztaty pod hasłem „Ogród marzeń tworzony z pasją” prowadzone przez Marka Jezierskiego. Autor programu „Rok w ogrodzie” będzie służył swoją wiedzą w zakresie nowości roślinnych czy uprawy roślin. Nie zabraknie również konkursów z ciekawymi nagrodami. Warsztaty zaczynają się o godzinie 10:00 na scenie w Alei Lipowej.

Miłośników ogrodów zapraszamy do udziału w Kiermaszu Ogrodniczym. Szeroka oferta róż, lilii, tulipanów, bylin, cebuli, krzewów, drzew, narzędzi ogrodniczych i nasion roślin, warzyw, kwiatów, ziół, dostępna będzie w pawilonie 6. Sprawdź niestandardowe odmiany, nowości roku oraz byliny kolekcjonerski: piwonie, jeżówki, żurawki, serdeuszka, zawilce, floksy. Ekspozycję dopełnią artykuły dekoracyjne na Wielkanoc.

To tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was ostatniego dnia Gardenii. 

Zapraszamy w godz. 9.00-16.00. Pamiętajcie, że bilet możecie zakupić online - również z możliwością wjazdu na teren MTP. Oczywiście będzie także możliwość zakupu biletu w kasie biletowej MTP.