Organizator:

Rusza 5 sezon "Busem przez polskie ogrody"

Podziel się

Objęty przez nas patronatem projekt "Busem przez polskie ogrody" startuje z piątym sezonem!

Pan Tomasz Szostak, nasz wieloletni partner opowiada o kolejnym sezonie swojego projektu:

Udało się! Rozpoczynam 5 sezon projektu "Busem przez polskie ogrody"! Pisząc te słowa kończę miesiące przygotowań, rozmów, ustalań, rozmyślań, układania scenariuszy, planowania mniejszych i większych szczegółów. Wszystko po to, aby znaleźć się w tym miejscu i móc napisać ten post. A przede wszystkim głośno powiedzieć: Busem przez polskie ogrody – rozpoczęcie 5 sezonu – 2022!

Zanim zdradzę kilka zakulisowych informacji, spostrzeżeń i przemyśleń, które towarzyszyły przygotowaniom do tegorocznego sezonu, jeszcze krótka informacja:

Projekt “Busem przez polskie ogrody” to takie moje “dziecko”. Od początku wymyślone, zaplanowane i stworzone przeze mnie. Dlatego mam tym większą satysfakcję, że rośnie w siłę, zatacza coraz szersze kręgi, zdobywa coraz większe uznanie i grono sympatyków.

 

 

Ale proszę mi wierzyć, że realizacja takiego projektu przez cztery pełne sezony, które już za mną, to naprawdę spore wyznanie logistyczne i organizacyjne. Tym bardziej się więc cieszę, że jest doceniane i z pomocą grona Partnerów dotarłem właśnie na start kolejnego, piątego sezonu.

Wracając do sezonu, który przed nami, po garść szczegółów związanych bezpośrednio z organizacją i założeniami zapraszam na stronę projektu, a także zachęcam do jego śledzenia.

Strona projektu Busem przez polskie ogrody