Organizator:

Speakers' Corner w czasie Targów Gardenia

Podziel się

3 dni intensywnych rozmów ze specjalistami wielu dziedzin - zapraszamy na Speakers' Corner w czasie Targów Gardenia! Pawilon 6, obok MTP Cafe.

 

Wszyscy zwiedzający Targi Gardenia, głodni wiedzy miłośnicy, a zarazem profesjonaliści pielęgnacji zieleni, będą mogli skorzystać z okazji posłuchania żywych debat z ekspertami m. in. architektury krajobrazu, projektowania graficznego, marketingu czy ekologii.

17-18 listopada

Architekt Krajobrazu jako przedsiębiorca, ogrodnik, projektant

Moderatorkami rozmowy będą architektki krajobrazu, Żaneta Wypiorczyk i Izabela Kaczmarek, prowadzące podcast i blog dla projektantów ogrodów BEZ OGRÓDEK.

Wśród zaproszonych gości między innymi: Dagmara Lassota - ekspertka w dziedzinie marketingu internetowego, personal-brandingu i zwiększania sprzedaży oraz Bogdan Kasperski - współzałożyciel edukacyjnego ekologicznego gospodarstwa rolnego "Anielskie Ogrody" oraz ekspert w dziedzinie ekologicznej uprawy roślin.

19 listopada

Ekologiczny ogród - Zrób to!

Sobotnie rozmowy poprowadzą dr Joanna Gałązka i dr Jakub Garnis - edukatorzy roślinni projektu Zrób to z nami online, wciągając w tematykę ekologicznego ogrodu oraz sposobów na korzystanie z jego dobrodziejstw.

Wkrótce szczegółowy program rozmów, zapraszamy!

GARDENIA Speakers' Corner

17-19 listopada

11:00-14:00

Pawilon 6, obok MTP Cafe

Żaneta Wypiorczyk i Izabela Kaczmarek, BEZ OGRÓDEK

Bez Ogródek to podcast, blog oraz grupa, na której już ponad 2400 projektantów ogrodów i osób z branży, wspiera się na co dzień i rozwija. Tworzymy kursy on-line, e-booki i edukujemy projektantów, pokazując branżę projektowania ogrodów od środka, zarówno od strony kreatywnej, jak i biznesowej.  Projektujemy ogrody od niemal 10 lat i mamy na koncie około 200 projektów. Od dwóch lat tworzymy przestrzeń dla projektantów ogrodów - Bez Ogródek, a także Przesadzony Podcast - którego odbiorcami są osoby, chcące zaprojektować i założyć swój własny ogród samodzielnie. 

POZNAJ MODERATORKI

d Joanna Gałązka i dr Jakub Garnis- Zrób to z nami online

dr Joanna Gałązka to specjalistka od roślin jadalnych – namawia więc do jedzenia nie tylko ciekawych warzyw i owoców, ale też kwiatów, chwastów i drzew. dr Jakub Garnis to specjalista od ziół. Zgłębił tajniki ich zastosowania w praktycznie każdej dziedzinie – od ziołolecznictwa po ochronę zdrowia roślin. Jako wykwalifikowani edukatorzy ogrodniczy przekazują wiedzę i praktyczne umiejętności, które odpowiadają na najnowsze trendy w ogrodnictwie.

POZNAJ MODERATORÓW
Zobacz pełen program wydarzeń KUP BILET