Organizator:

Specjalna pula biletów dla pasjonatów ogrodnictwa na 14.02

Podziel się

Kiermasz ogrodniczy cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem ze strony wszystkich pasjonatów ogrodnictwa. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalną pulę 100 szt. biletów dostępnych w sprzedaży online, w atrakcyjnej cenie na 14.02

Wszyscy pasjonaci ogrodnictwa co roku bardzo licznie przybywają na Targi GARDENIA w Poznaniu, aby skorzystać z oferty jaką przygotowali wystawcy kiermaszu ogrodniczego, który odbywa się w ramach targów. 

Jeśli interesują Cię nowości, piękne gatunki drzew i krzewów, ciekawe kompozycje z roślinne, oryginalne elementy dekoracyjne, cebule, nasiona traw lub warzyw, narzędzia do pracy w ogrodzie to koniecznie zajrzyj na kiermasz ogrodniczy w dniach 14-15.02. 

Poprzednie edycje pokazują, że oferta kiermaszu cieszy się wielką popularnością i znika w błyskawicznym tempie, dlatego specjalnie dla pasjonatów ogrodnictwa chcących skorzystać z oferty wystawców kiermaszu przygotowaliśmy specjalną pulę 100 szt. biletów w atrakcyjnej cenie, dostępnych w sprzedaży online, które pozwolą odwiedzić kiermasz już 14.02 !!!