Organizator:

Strefa Inspiracji: fotografia, dekoracje, florystyka

Podziel się

Zapraszamy do wyjątkowej Strefy Inspiracji w czasie Gardenii! Wystawa fotografii utalentowanej polskiej artystki Magdy Wasiczek przywita Was na wejściu w pawilonie 5. Będzie zaaranżowana między inspirującymi dekoracjami Belldeco, okraszonymi kompozycjami florystycznymi Marii Sarnowskiej i Ewy Bugaj.

Magda Wasiczek - wielokrotnie nagradzana za swoje fotografie przyrody, głównie kwiatów, oraz portrety fotografka, w czasie Targów Gardenia zaprezentuje prace stworzone we współpracy z firmą Belldeco oraz mistrzyniami florystycznymi - Ewą Bugaj i Marią Sarnowską.

 

Zapraszamy!

Magda Wasiczek

Absolwentka filologii ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoje zainteresowania artystyczne realizuje w obszarze fotografii przyrodniczej, florystycznej i ogrodowej. W tej dziedzinie wypracowała swój własny oniryczny styl. W krótkim czasie stała się wpływową postacią, wyznaczającą nowe trendy w makrofotografii. Swoje prace prezentowała na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą (m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Niemczech, Australii, Iranie czy Francji) Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród w konkursach fotograficznych w kraju i za granicą, w tym w konkursach pod patronatem międzynarodowych organizacji fotograficznych FIAP i PSA. Jest pierwszą w historii, potrójną zdobywczynią tytułu Fotografa Roku (w latach 2012, 2015 oraz 2022) w międzynarodowym konkursie International Garden Phtographer Of The Year ( IGPOTY) organizowanym od 17 lat w Wielkiej Brytanii pod patronatem Królewskiego Ogrodu Botanicznego Kew Garden i Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego w Londynie. Ma na swoim koncie wiele publikacji w pismach fotograficznych, ogrodowych i wnętrzarskich. Od roku 2018 jest członkiem Programu Ambasadorów ColorEdge firmy EIZO, który reprezentuje twórców zaangażowanych w inspirowanie i kształcenie artystów na całym świecie. Magda prowadzi warsztaty indywidualne i grupowe dla pasjonatów fotografii przyrodniczej oraz dla florystów. Od 10 lat jest wykładowcą Akademii Nikona w Polsce. Od 4 lat ściśle współpracuje z agencjami z branży wydawniczej specjalizujących się w projektowaniu okładek do książek. Ma na swoim koncie ponad 250 okładek autorów polskich i zagranicznych.

Zobacz więcej
KUP BILET Program wydarzeń