Organizator:

Targi Gardenia 2023 wystartowały!

Podziel się

Nadeszła ta chwila! Otwieramy bramy Targów Gardenia 2023! Od dziś do soboty zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Gwarantujemy ogrom atrakcji, wiedzy i najpiękniejszych aranżacji ogrodowych.

Już od rana moc atrakcji i merytorycznych treści. Choć oficjalne otwarcie o godzinie 11:00 to na wydarzenia targowe zapraszamy już od 9.


A co najciekawszego w programie?


10:30 - XVII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa Uniwersum w zieleni Cztery żywioły w przestrzeni miejskiej – ogień i woda


11:00-13:00 Piotr Sekunda - BEZ LIMITU
Autorskie spotkanie i florystyczne tworzenie na stoisku Floral Academy. Niezwykła przygoda z Piotrem Sekundą! Na oczach gości Targów Gardenia przygotujemy zimowe kompozycje szeroko pojmowanym przestrzeniom biznesowym. W trakcie tego spotkania powstaną spektakularne zimowe aranżacje.


12:30-13:00 Wow!Garden - Hubert Lamański
Prezentacja 7 różnorodnych, przydomowych ogrodów, które będą pokazywane w kolejnych odcinkach specjalnych na kanale Youtube Hubert Lamański. Głównym założeniem projektu jest pokazanie, że każdy ogród może być Wow!


13:00-13:40 Pokaz Florystów Roku - Stowarzyszenie Florystów Polskich


13:50-14:50 Stowarzyszenie Inżynierów Techników Ogrodnictwa (SITO) –
Kompozycje bożonarodzeniowe zaprezentują Floryści - Mistrzowie Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski: Monika Bębenek, Katarzyna Greta Grondkowska, Kamil Lutostański, Piotr Salachna, Piotr Sekunda


Czeka na Państwa także niezwykle innowacyjna strefa inspiracji, gdzie będzie można przez cały dzień szukać nowych rozwiązań i pomysłów do wykorzystania w Państwa przestrzeni biznesowej. Polecamy zobaczyć Wzorcową Kwiaciarnię 2024 stworzoną przez PLAN B i mistrza florystyki Maciej Krzusa. Oczywiście w pawilonie nr 6


A wszystkich fanów Zygmunta Hajzera zapraszamy na wspólne gotowanie z gwiazdą na stoisko QGesto Garden Kitchens: Pawilon nr 6, Stoisko 75

Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich stoisk naszych wystawców, gdzie czeka ekspozycja z nowościami w branży, wiele atrakcji i pasjonujących rozmów o tym, co przecież kochamy najbardziej – ogrodnictwo w każdym wymiarze.

Kup Bilet na Gardenię Program Wydarzeń Katalog Wystawców