Organizator:

Warsztaty "Ogród Marzeń tworzony z pasją" na targach Gardenia

Podziel się

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów "Ogród Marzeń tworzony z pasją", która jest świetną okazją do spotkania na żywo z Markiem Jezierskim, który niezaprzeczalnie jest kopalnią wiedzy w zakresie ogrodów.

Warsztaty „Ogród Marzen tworzony z pasją”  to jak co roku spotkanie na żywo, podczas którego będzie można się dowiedzieć jak zajmować się ogrodem by dawał jak najwięcej przyjemności. Będzie mowa o nowych trendach, które pojawiają się w amatorskim ogrodnictwie. Jak co roku będzie dużo wskazówek na temat pielęgnacji roślin, nawożenia, ochrony, sprzętu  czy nowych odmian, które mogą zagościć w ogrodach.  Największym atutem tego spotkania "na żywo" to możliwość pytania, o wszystko co związane jest z ogrodem. To doskonała okazja, aby rozwiać swoje wątpliwości i znaleźć rozwiązania dla problemów, które napotykacie w uprawie swoich ogrodów. 

14 i 15.02 od godziny 10 zapraszamy na Scenę Główną w Alei Lipowej, gdzie można przyjść, posłuchać, a także swobodnie podyskutować na wszystkie tematy związane z „zabawą w ogród”.  

Organizatorami spotkania są firmy: Compo, Fiskars, Marolex, Vilmorin Garden,